GPS моніторинг транспорту знижує фінансові витрати на утримання персоналу, техніки, перевезення вантажів.

Як знизити на 30% економічні витрати транспортних засобів?

Треба встановити систему моніторинг транспорту gps. Ми займаємося установками під ключ. Фахівці компанії встановлять обладнання і налаштують З під потреби користувача.

Що потрібно для gps моніторинг транспорту

Зазвичай використовується стандартний пакет, який складається з установки на авто gps трекера та програмного забезпечення на персональний комп’ютер користувача.

Економічний ефект моніторинг транспорту gps залежить від точного показника (контролю пробігу). Чим він вище, тим краще, а скорегувати цей показник може gps трекер і програма.

Компанія GPS-GROUP надає низькі ціни на сервіс і обслуговування системи контроль транспорту. Обладнання, яке ми надаємо нашим клієнтам сертифіковане, має гарантійний період. Якщо з якихось причин воно вийшло з ладу, ми робимо заміну і ремонтуємо.

gps моніторинг купити

Звертайтеся і наші фахівці дадуть правильні рекомендації, напрацьовані за 7 років. Застосовується в кожної транспортної галузі і швидко окупає себе. GPS контроль транспорту може використовуватися для економії пального та безпеки авто.

Проблеми, які впливають на розвиток компанії:

 • Монотонні звіти в ручному режимі
 • Перевірка вручну (кілометраж і паливо)
 • Невизначені дані від водіїв на маршруті і витрачений горючі
 • Важко визначити точний час прибуття на об’єкт
 • Відхилення від заданого шляху
 • Застосування техніки в своїх цілях

Щоб подолати проблеми розвитку компанії потрібно встановити систему gps контроль автотранспорту. Ми впроваджуємо на транспорт gps трекер, який транслює інформацію на сервер. На сервері інформацію обробляється, та зберігатися для використання. Оброблені дані можна переглянути на персональному комп’ютері.

Завдяки чітким результатами система gps моніторингу транспорту була встановлена вже більш ніж на 1500 одиниць техніки. Це підприємства з вантажоперевезень, пасажироперевезеннях, спец.техніка, сільське господарство.

Компанія GPS-GROUP надає своїм клієнтам регулярні оновлення системи контролю транспорту, а також новинки та розширені консультації.

Кілька етапів щоб використовувати gps моніторинг транспортних засобів:

 • 1) Підписати угоду. Скріпивши угоду своїм підписом, вам буде надано повний асортимент послуг і устаткування.
 • 2) Монтаж обладнання. На транспортний засіб буде встановлено спеціальне обладнання для передачі даних на сервер.
 • 3) Навчання. Ми навчимо і розповімо про всі нюанси використання системи, допоможемо грамотно налаштувати.
 • 4) Результат. Контроль за пересування техніки. Зниження фінансових витрат до 30%.

Система gps моніторингу автотранспорту безкоштовна 14 днів

Рекомендоване програмне забезпечення:

Вибравши один з трьох варіантів, не залежно від ціни, вам буде надана техпідтримка, де ви отримаєте відповідь.

За сім років на ринку, ми зуміли розробити комплексні рішення, які підійдуть для кожної галузі. Ми рекомендуємо використовувати – Навігатор і Wialon.

ПЗ контролює точний пробіг авто, маршрут, мотогодини, швидкісний режим двигуна. Система моніторингу транспорту зрозуміла в експлуатації, легко запам’ятовується, контролює персонал, техніку, спецтехніку, с/г техніку.

система GPS моніторингу купити

Щоб поліпшити контроль за переміщенням об’єктів, ми рекомендуємо до системи підключати додаткові датчики.

У комплект системи входить GPS трекер, телематичний сервер, клієнтське місце. У нас працюють програми для персонального комп’ютера, ноутбука ОС Windows, а також моб.пристрої на iOS і Android. Потрібно зайти на сайт клієнтське місце під логіном та паролем.

GPS моніторинг автотранспорту з автопарком до 10 машин?

Якщо у клієнта в автопарку до 10 машин, як правило, вони купують базовий пакет з урізаними можливостями для gps контролю за автопарком.

За повнофункціональний потрібно заплатити. Платна основа включає в себе поліпшену продуктивність сервера і повнофункціональну і технічну підтримку. Система інтегрується з програмою 1С.

Бажаєте замовити моніторинг автотранспорту в Хмельницькому?

Замовити послугу gps моніторингу транспорту можна у Хмельницькому в магазині GPS-GROUP. Заповніть будь ласка форму або зателефонуйте: (0382) 72-55-10 або (050) 436-15-16 – Олександр.

Замовити систему GPS моніторингу транспорту!

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(4 голоса, в среднем: 5 из 5)
Сподобався матеріал? Будь ласка, оцініть його і поділіться в соціальних мережах!