Доставка здійснюється по території України за допомогою транспортних компаній. Ми працюємо з такими транспортними компаніями, як “Нова пошта“, “Навлюкс“.

Ви оплачуєте товар, ми пакуємо, доставляємо і повідомляємо вам. По прибуттю товару на склад, транспортна компанія повідомить вас про це і обговорить умови передачі товару. Товар можна забрати в будь-який день з 9-00 до 21-00.

Після того як ви оформили заявку на сайті, вам передзвонить наш менеджер і повідомить про умови оплати та доставки товару. Також нам знадобляться ваші банківські реквізити для оформлення замовлення. Коли замовлення буде повністю оформлений і готовий до транспортування, ми повідомимо вас про це.

Ваше замовлення буде доставлений після того, як ви оплатіть товар. Разом з замовленням ми зможемо вам надати всі необхідні документи по супроводу товару на склад.

доставка та оплата

Умови повернення товару

Ви зможете повернути товар і отримати назад гроші через 14 днів у випадку претензій з приводу зовнішнього вигляду товару, пошкоджень, шлюбу. Після того, як товар прибув на склад, перше що ми настійно рекомендуємо це перевірити цілісність товару та пакування.

Перевірка відбувається Вами особисто, з цього поставтеся відповідально до даної процедури, щоб потім неочем не пошкодувати.

Якщо в отриманому товар ви знайшли пошкодження або шлюб, ми швидко замінимо його на новий або повернемо вам гроші назад. Ви повертаєте бракований товар назад нам, за умови наявності упаковки і до початку експлуатації. Факт експлуатації товару обчислюється нашими професіоналами при детальному огляді. Всі питання і претензії за придбаними товарами в інтернет магазині GPS-GROUP можна задати по електронній пошті igor@gps-group.com.ua.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)
Сподобався матеріал? Будь ласка, оцініть його і поділіться в соціальних мережах!