Потрібен GPS моніторинг транспорту?

Якщо звичайний автонавігатор здатний виявити найбільш короткий шлях до бажаного місця призначення, то електронний моніторинг являє собою щось інше.

контроль транспортунайголовніша відмінність полягає в тому, що GPS моніторинг визначає не шлях, який автомобіль повинен проїхати, а рух самого транспортного засобу. Завдяки цьому пристрою вдається визначити його місце розташування й напрямок.

Система моніторингу грунтується на уловлюванні навігаційних сигналів, які в постійному режимі надсилаються супутниками. Щоб можна було прийняти ці сигнали, в транспорті встановлюються антени і датчики. Необхідно зазначити, що інформація з навігації приймається з декількох супутників одночасно.

GPS моніторинг транспорту дозволяє визначити не тільки його координати, він також виконує ряд інших важливих функцій. Наприклад, завдяки цій установці можна здійснити “контроль палива”, дізнатися показання приладів і скоординувати роботу двигуна. Все це дозволяє значною мірою знизити витрати на обслуговування транспорту. Особливу вигоду від таких пристроїв отримують підприємства, керуючі міським транспортом або вантажоперевезеннями. Однак скористатися GPS моніторингом можуть і приватні особи. Власник автомобіля може в будь-який час дізнатися, де знаходиться його автомобіль. Це дозволяє забути про занепокоєння, пов’язані з псуванням чи викраденням машини.

Оскільки відсоток викрадень транспортних засобів з кожним роком зростає, система моніторингу виявляється необхідною кожному власникові. Якщо на перший погляд може здатися, що цей пристрій є дорогим задоволенням, тому власників можна заспокоїти тим, що окупність здійснюється вже після закінчення трьох місяців.

Система моніторингу транспорту має цілий ряд незаперечних переваг.

По-перше: моніторинг здійснюється в реальному часі. Це дозволяє в екстрених ситуаціях мінімізувати втрати.

По-друге: диспетчер постійно отримує інформацію не тільки про напрямок руху транспорту, а також про його швидкості.

по-третє: диспетчеру надається можливість регулювання приладами машини. Навіть багатокілометрові дистанції не є перешкодою перед спробою заглушити двигун. Важливо відзначити, що всі отримані відомості мають максимально високу точність. Все це дозволяє в значній мірі зменшити витрати на паливо і на обслуговування транспорту.

Сподобався матеріал? Будь ласка, оцініть його і поділіться в соціальних мережах!
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)