Системи паралельного водіння – це першокласні високотехнологічні системи, які дозволяють проводити якісне паралельне водіння трактора з максимальною точністю по всій довжині рядів поля. Система відмінно працює незалежно від часу доби (як вдень, так і вночі), а також в різних погодних умовах, наприклад в дощ.

системи паралельного водіння

Яку користь дає система паралельного водіння:

ефект від впровадження систем

Для того щоб використати систему паралельного водіння максимально ефективно, потрібно зрозуміти, яку користь вона приносить і який економічний ефект можна від неї отримати.

Для того щоб отримати адекватну оцінку економічного ефекту від систем, які виконують паралельне водіння, потрібно обчислити яка ширина смуги подвійної обробки використовується в тій або іншій технологічній операції.

Часто цей показник знаходиться в межах від трьох до п’ятнадцяти відсотків в залежності від загального показника площі поля. Тому від трьох до п’ятнадцяти відсотків вашого бюджету на реалізацію технологічних операцій уходить в трубу.

Система паралельного водіння дозволить зменшити витрати від 0,2% до 1,8%. Все залежить від того який GPS навігатор для трактора підібрати.

Як система здійснює паралельне водіння

Системи паралельного водіння зможуть повністю окупити себе вже при першому використанні з урахуванням повної навантаженням вашого трактора. На трактор встановлюється GPS пристрій, за допомогою якого можна виконати будь-які технологічні завдання.

Під час роботи при паралельному водінні система виконує такі технологічні задачі як:

технологічні операції

Комплектація систем паралельного водіння:

  • Головний блок – відповідає за настройку і конфігурацію системи, антени приймають GPS-координати місця розташування, здіснюють обробку отриманих даних, показує маршрут
  • GPS приймач з антеною
  • Кабель, що з’єднує головний блок і антену
  • Живильний кабель підключається від головного блоку до прикурювача трактора (12-24 В)
  • Кронштейн

GPS навігатор для трактора як дізнатися ціну в Хмельницькому

Дізнатися ціну системи паралельного водіння можна у нас в магазині GPS-GROUP в місті Хмельницький. Для цього заповніть форму або зателефонуйте нам по телефону: (0382) 72-55-10 або (050) 436-15-16менеджер Олександр.

Замовити систему паралельного водіння!

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)
Сподобався матеріал? Будь ласка, оцініть його і поділіться в соціальних мережах!