Відеореєстратор GLOBEX GE-105

globex-ge-105-foto-one-1
globex-ge-105-foto-one-1
globex-ge-105-foto-one-1
globex-ge-105-foto-one-1
0 з 5 засновано на 0 оцінках клієнтів

900

Доставка і оплата
Самовивіз

Доставка Новою Поштою

Готівкою

Картою

  • Опис
  • Відгуки (0)

Автомобільний відеореєстратор GLOBEX GE-105 – це доступна надійність та безпека автовласника під час руху на дорозі. Ергономічний дизайн корпусу класичного чорного кольору дозволяє власнику легко керувати пристроєм та непомітно розташувати його в салоні автомобіля.

РОЗШИРЕННЯ FullHD:

Відеореєстратор записує відео у форматі FullHD з розширенням 1920*1080 FPS. Така якість відео дозволяє отримувати інформативне відео з підвищеним рівнем деталізації зображення.

ДИСПЛЕЙ:

GLOBEX GE-105 оснащений екраном діагоналлю 2,4 дюйми. Такий розмір дисплея в поєднанні зі зручним розташуванням кнопок керування дозволяє комфортно переглядати відео та фото на екрані пристрою.

КУТ ОГЛЯДУ

Ширококутний об’єктив відеореєстратора з охопленням в 140 градусів дозволяє чітко фіксувати те, що відбувається на чотирьох смугах дорожнього руху одночасно.

КАРТКА ПАМ’ЯТІ

Відеореєстратор GLOBEX GE-105 підтримує картку пам’яті 6 (і вище) класу, типу micro SDHC, ємністю до 32 Гб.

УКРАЇНСЬКА МОВА

Меню відеореєстратора підтримує українську мову.

МОНІТОР ПАРКУВАННЯ

При вмиканні даної функції пристрій переходить у стан “сплячого режиму”: екран не світиться, запис не ведеться. У момент спрацьовування датчика удару реєстратор вмикається і фіксує те, що відбувається в зоні його огляду.

G-СЕНСОР (ДАТЧИК УДАРУ)

У пристрій вмонтовано датчик, який автоматично зберігає від перезапису файли, які зафіксовані у моменти різких прискорень / гальмувань або зіткнень.

ШТАМП ДАТИ ТА ЧАСУ

Дана функція в GLOBEX GE-105 дозволить автовласнику зафіксувати дату та час створення відеозапису чи фото, з метою подальшого використання цих фактів для вирішення спірних ситуацій на дорозі.

РЕЖИМ «WEB КАМЕРА»

Відеореєстратор також може використовуватися в режимі веб камери для комп’ютера. Для цього, при підключенні пристрою до комп’ютера та виборі режиму «Web камера», запустіть програму Skype і в налаштуваннях відео оберіть GЕ-105.

КОМПЛЕКТАЦІЯ:

  • Відеореєстратор
  • Інструкцію користувача
  • Гарантійний тало
  • USB кабель
  • Автомобільний зарядний пристрій з двома USB-портами.
  • Кріплення на лобове скло автомобіля

Відгуків немає, поки що.