Відеореєстратор Globex GE-112

830

Доставка:
Оплата:
Гарантія:
  • 1 рік (на усі товари)

Відеореєстратор Globex GE-112 - новинка від ТМ Globex 2017 року. Стильний металевий корпус з мінімалістичними геометричними елементами чорного кольору гармонійно впишеться в салон будь-якого автомобіля.

Кут огляду в 120 градусів і вбудована камера розміром 5 Мп дозволять пристрою охоплювати всю ширину дороги і фіксувати те, що відбувається в Full HD якості (розширення 1980 на 1080 пікселів). Вбудовані датчики руху і удару (G-сенсор) дають можливість водієві впевнено почуватися на дорозі і фіксувати те, що відбувається біля автомобіля навіть в момент відсутності власника.

КАМЕРА 5 МП

Відеореєстратор Globex GE-112 дає можливість власнику не тільки знімати відео з розширенням 1920Х1080 зі швидкістю 30 кадрів в секунду у форматі AVI, але і робити фото з роздільністю до 12.0 Мп.

КАРТА ПАМ'ЯТІ

Відзнятий матеріал зберігається на карту пам'яті MicroSD від 6 до 10 класу, ємністю до 32 Гб. Пристрій записує відео циклами від 1 хвилини до 3 хвилин. При заповненні карти пам'яті автоматично відбувається видалення старих файлів і запис нових.

КУТ ОГЛЯДУ 120°

Globex GE-112 оснащений ширококутним об'єктивом з оглядом в 120°, який в процесі запису охоплює 3 смуги руху на дорозі.

ДИСПЛЕЙ 3 ДЮЙМИ

Відеореєстратор оснащений широким 3-дюймовим рідкокристалічним дисплеєм, на якому зручно переглядати відеозаписи в разі дозволу дорожнього спору прямо на місці події.

G-СЕНСОР (ДАТЧИК УДАРУ)

G-сенсор – 3-осьовий датчик механічних впливів забезпечує автоматичне збереження від перезапису файлів, записаних у моменти різких прискорень/гальмувань або зіткнень.

ДАТЧИК РУХУ

Датчик руху дозволяє включати відеореєстратор і робити запис, тільки під час руху об'єктів перед автомобілем. Ця функція допомагає зафіксувати все, що відбувається перед автомобілем і, при цьому, значно економить місце на карті пам'яті пристрою.

           
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.