Відеореєстратор GLOBEX GE-112W

1240

Доставка:
Оплата:
Гарантія:
  • 1 рік (на усі товари)

Модель GLOBEX GE-112W, виконана в металевому корпусі чорного кольору, стане непомітним і стильним доповненням в салоні будь-якого автомобіля.

Відмінна особливість відеореєстратора GLOBEX GE-112W - наявність функції Wi-Fi. За допомогою даної функції власник пристрою може дистанційно керувати відеореєстратором: змінювати налаштування пристрою, керувати фото і відео з”йомкою, переглядати та копіювати фото / відеофайли.

Додатковою функціональною перевагою GLOBEX GE-112W є функція HDR (High Dynamic Range). Ця функція являє собою технологію, яка збільшує точність передачі зображення, роблячи його яскравішим та контрастнішим. Її використання дозволяє отримувати відеофайли високої якості при будь-яких умовах зйомки.

РОЗШИРЕННЯ FULLHD

Відеореєстратор GLOBEXGE-112W дає можливість власнику знімати відео c розширенням FullHD 1920 * 1080 (швидкість 30 кадрів в секунду, формат - AVI).

КУТ ОГЛЯДУ 140 °

Ширококутний об'єктив з оглядом в 140 °, який в процесі запису охоплює 4 смуги руху на дорозі.

ДИСПЛЕЙ 3 ДЮЙМИ

3-хдюймовий рідкокристалічний дисплей допоможе власнику переглянути відеозапис відразу на місці події та попередити можливі непорозуміння.

УКРАЇНСЬКА МОВА

Меню відеореєстратора підтримує українську мову.

ЗАРЯДНИЙ ПРИТРІЙ З ДВОМА USB-РОЗ'ЄМАМИ

Покращений зарядний пристрій з 2-ма роз'ємами USB дозволяє одночасно підключити відеореєстратор і зарядити ваш мобільний телефон.

G-СЕНСОР (ДАТЧИК УДАРУ)

G-сенсор - трьохвісьовий датчик механічних впливів, який забезпечує автоматичне збереження від перезапису файлів, записаних в моменти різких прискорень / гальмувань або зіткнень автомобіля.

ДАТЧИК РУХУ

Датчик руху дозволяє включати відеореєстратор і проводити запис тільки під час руху об'єктів перед автомобілем. Ця функція допомагає зафіксувати все, що відбувається перед автомобілем і, при цьому, значно економить місце на карті пам'яті пристрою.

МОНІТОР ПАРКУВАННЯ

Захист вашого автомобіля під час паркування. Відеореєстратор автоматично вмикається у разі спрацювання датчику удару (похитування автомобіля, поштовх або удар) і робить запис того, що відбувається.

КАРТКА ПАМ'ЯТІ

Рекомендується використовувати картку пам'яті MicroSD від 6 до 10 класу, ємністю до 32 Гб.

ДАТА, ЧАС та ФІКСАЦІЯ НОМЕРУ

Ця функція у GLOBEX GE-112W дозволить автовласнику зафіксувати дату та час створення відеозапису / фото, а також зафіксувати номер власного авто на відео. Надалі зафіксовані дані можна використовувати в процесі вирішення спірних ситуацій на дорозі.

КОМПЛЕКТАЦІЯ

  • Автомобільний відеореєстратор
  • Інструкція користувача
  • Гарантійний талон
  • USB кабель 2 шт. (Для зарядного пристрою - 3 м., для підключення до ПК - 50 см.)
  • Автомобільний зарядний пристрій USB
  • Зручне кріплення-присоска на лобове скло автомобіля
           
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.