Відеореєстратор Globex GE-200 Night Vision

1200

Доставка:
Оплата:
Гарантія:
  • 1 рік (на усі товари)

Відеореєстратор Globex GE-200 Night Vision – це унікальна розробка в лінійці автомобільних реєстраторів ТМ Globex. Інноваційна функція Night Vision, яка дозволяє записувати відео в умовах повної відсутності світла, що дозволить водієві впевнено почувати себе за кермом як в темний час доби, так і на неосвітлених ділянках дороги.

Globex GE-200 Night Vision володіє базовим для будь-якого сучасного видеорегистра, функціоналом у вигляді: датчика руху, датчика удару, нічної зйомки, вбудованого акумулятора в 170 мАч з можливістю підзарядки від прикурювача, портів USB 2.0/HDMI, вбудованого динаміка, вбудованого мікрофона, накладення «часу, дати» на зображення, що робить цей реєстратор, практично незамінним помічником будь-якого автомобіліста!

ДИСПЛЕЙ І КУТ ОГЛЯДУ

Завдяки якісній відеофіксації в розширенні Full HD і кутом огляду в 170 градусів, власник пристрою, отримує чітку і широкомасшабную картинку і відеозапис. Подивитися зафіксований матеріал, прямо на місці події, дозволить рідкокристалічний дисплей діагоналлю 2,7 дюйма.

ФУНКЦІЯ WDR

Новинка може працювати ще продуктивніше на погано освітлених ділянках дороги, завдяки використанню вбудованої функції WDR. Особлива матриця Globex GE-200 Night Vision дозволяє записувати відео з підвищеним ступенем деталізації в нічний час доби. Зображення виходить набагато більш світлим і розбірливим, ніж в моделях, в яких дана технологія не використовується.

GPS ЛОГГЕР

Ще однією корисною функцією даного відеореєстратора є GPS логер (на кріпленні) що дозволяє проводити запис маршруту руху, налагоджувати запис на карти Google, прив'язувати фото/відео до точок маршруту.

           
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.