Відеореєстратор Globex GE-218

2170

Доставка:
Оплата:
Гарантія:
  • 1 рік (на усі товари)

Автомобільний реєстратор Globex GE-218 – новинка 2017 року, яка приємно порадує власника широким функціоналом і гарною якістю відео, яке можна фіксувати за допомогою двох камер:

  • основний з роздільною здатністю 1920x1080 пікселів (HDV) і кутом огляду в 170 градусів,
  • поворотною з роздільною здатністю 1280x720 пікселів (HD) і кутом огляду в 270 градусів.

Відеозапис на дорозі можна вести одночасно двома камерами.

Лаконічний дизайн відеореєстратор Globex GE-218, представлений в пластиковому матовому-глянсовому корпусі темно-сірого кольору, стане стильним доповненням будь-якого автомобіля.

Додатковими перевагами моделі є наявність цілого ряду корисних функцій: датчика удару, датчика руху, монітора паркування, WDR, налаштування експозиції, фото, серійної зйомки, циклічної запису, стабілізації зображення. Посилить враження від новинки наявність дисплея розміром 3 дюйми, поворотне кріплення, наклейка на лобове скло автомобіля і унікальна пам'ятка водію при ДТП.

Дві камери: основна 2 Мп, поворотна 1 Мп

Відеореєстратор Globex GE-218 оснащений двома відеокамерами:

  • основний з роздільною здатністю 1920x1080 пікселів (HDTV),
  • поворотною з роздільною здатністю 1280x720 пікселів (HD).

Зйомка ведеться зі швидкістю 60 кадрів в секунду у форматі AVI.

Також, пристрій може робити фото з максимальною роздільною здатністю 12 МП. Відзнятий матеріал зберігається на карту пам'яті MicroSD (6 класу і вище) ємністю до 32 Гб.

КУТИ ОГЛЯДУ 170°, 270°

Відеореєстратор Globex GЕ-218 обладнаний об'єктивами відеокамер з оглядом:

  • основної камери в 170°,
  • поворотної камери в 270°.

Кути огляду в сукупності з можливістю горизонтального і вертикального повороту пристрою на 360° дає можливість регулювання об'єктива авторегістратора за бажанням/необхідності власника.

ДИСПЛЕЙ 3 ДЮЙМИ

Комфортний перегляд відеозапису прямо в автомобілі забезпечить дисплей пристрою діагоналлю в 3 дюйми.

МОНІТОР ПАРКУВАННЯ

При включенні цієї функції, пристрій переходить в стан "сну": екран не горить, запис не ведеться. Працює тільки датчик удару. У момент спрацьовування датчика удару, реєстратор відразу ж включиться і запише все, що відбувається.

ПОДВІЙНИЙ ЗАПИС

При включення даного режиму пристрою, відеозапис ведеться одночасно з двох камер відеореєстратора Globex GE-218: оновною і поворотною.

ЦИКЛІЧНИЙ ЗАПИС

При включенні даного режиму, пристрій веде постійний запис відео із заданим інтервалом, перезаписуючи знову записані файли на ранні записи.

WDR (Wide Dynamic Range)

Особлива матриця Globex GT218 дозволяє отримувати високу якість зображень. При будь-якому перепаді освітлення. При включенні даної функції нерівномірно освітлені ділянки запису будуть максимально збалансовані за контрастністю, без занадто світлих або занадто темних ділянок.

ЕКСПОЗИЦІЯ

Дана функція відповідає за налаштування яскравості пристрою і дозволяє змінити кількість світла, яке потрапляє на матрицю камери, формуючи при цьому зображення. У сонячну погоду можна зменшувати рівень експозиції і зображення не буде занадто засвіченим. У темний час доби, навпаки, необхідно показник експозиції і зображення на буде занадто темним.

ДАТЧИК РУХУ

Дана функція може корисна під час стоянки або паркування. За допомогою датчика руху активується запис на відеореєстратор в той момент, коли в полі зору пристрою відбувається рух. Функцією "датчик руху" небажано користуватися безпосередньо в процесі руху на дорозі, оскільки це може обернутися втратою важливих відеоданих.

G-СЕНСОР (ДАТЧИК УДАРУ)

Функція "датчик удару" являє собою вбудований в пристрій трьохосевий датчик механічних впливів, який забезпечує автоматичне збереження від перезапису файлів, зафіксованих в моменти різких прискорень/гальмувань або зіткнень.

ДОДАТКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Вбудований акумулятор 500 маг з можливістю підзарядки від прикурювача, порт USB 2.0, вбудований динамік, вбудований мікрофон, накладення «час, дата» на зображення, стабілізація. Для коректного використання пристрою потрібно карта пам'яті MicroSDHC, 6 класу і вище, об'ємом до 32 Мб.

КОМПЛЕКТАЦІЯ

У пакувальній коробці моделі знаходиться: сам відеореєстратор, USB-шнур, зарядка від прикурювача, інструкцію, гарантійний талон, пам'ятки водієві, кріплення на лобове скло автомобіля, наклейка на лобове скло.

           
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.