Відеореєстратор Globex GU-110

1060

Доставка:
Оплата:
Гарантія:
  • 1 рік (на усі товари)

Відеореєстратор Globex GU-110 NEW – новинка 2018 року. Пристрій являє собою оновлену модель версії 2016 року ТМ Globex з ще більш функціональними характеристиками. Відеореєстратор залишився в дизайні фантазійної обтічної форми і добре буде виглядати в салоні будь-якого автомобіля.

Globex GU-110 NEW, оснащений 2,4" дюймовим екраном для перегляду відео, відрізняється достойныFull HDllHD якістю зйомки з частотою 30 кадрів в секунду, кут огляду в 160 градусів, наявністю вбудованого датчика руху, G-сенсора, зручною панеллю управління. Якість нічної відеозйомки регулюється двома інфрачервоними діодами і дозволять власнику даного реєстратора впевнено почувати себе в дорозі в будь-який час доби.

КАМЕРА ЗАДНЬОГО ВИДУ

Globex GU-110 New володіє новою функціональною особливістю - активним роз'ємом AV-IN. Дана функція дозволяє власнику підключити камеру заднього виду і "тримати руку на пульсі" у процесі паркування або руху назад.

Камера заднього виду - це пристрій, який дає можливість власнику убезпечити свій рух, а, також, відстежити рух пішоходів під час паркування або переміщення автомобіля задом. Як і будь-яка звичайна камера, камера заднього виду записує відео і по проводах або завдяки радіосигналу передає його на монітор.

Багато моделей автоматично включаються, коли водій дає задній хід. Завдяки цьому пристрою водій зможе бачити, що відбувається позаду автомобіля, і уникнути дрібних ДТП при парковці або під час їзди задом. Особливо велику допомогу така камера зробить в негоду, коли видимість сильно знижена (в дощ, сніг, туман), тому що «бачить» вона набагато краще і чіткіше, ніж людське око.

           
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.