Трекер BI 310 CICADA

1980

Доставка:
Оплата:
Гарантія:
  • 1 рік (на усі товари)

BI 310 CICADA - призначений для визначення і передачі користувачеві точних GPS та LBC координат, у разі необхідності визначити місцезнаходження викраденого або втраченого транспортного засобу, цінного вантажу, дорогого обладнання або інших активів.

GPS (Global Positioning System) - супутникова система позиціонування, що дозволяє визначити місце розташування об'єкта, практично в будь-якому місці планети. Основний принцип роботи - визначення місця розташування шляхом вимірювання відстані до об'єкта від точок з відомими координатами, тобто супутників. Точність визначення 5-20 м.

LBS (Location Based Services) - технологія, що дозволяє визначити координати по найближчих GSM станцій мобільних операторів зв'язку. Точність визначення координат по технології LBS декілька нижче, ніж в GPS. Основною перевагою даної технології, є можливість визначення місця розташування в закритих від GPS просторах (гаражі, тунелі, підземні паркінги, торгові центри і т. д.), що дає змогу з меншою точністю, але більшою часткою ймовірності отримати необхідні дані про місцезнаходження від об'єкта. Точність визначення 200-500 м.

Принцип роботи маяка BI 310 CICADA

Режим охорона - більшу частину часу пристрій знаходиться в режимі сну і виходить на зв'язок з сервером за розкладом (За замовчуванням 1 раз на добу). Маяк визначає своє місцезнаходження та надсилає отримані дані на сервер, після чого запитує у сервера наступний режим роботи. Зберігши діючі налаштування, пристрій переходить в режим сну до наступного виходу на зв'язок. Термін автономної роботи 3 - 4 роки.

Режим тривога - активується шляхом відправки SMS-повідомлення на особистий номер або спеціальною командою з сервера. При отриманні інформації про включення режиму тривоги, пристрій виходить на зв'язок з сервером за спеціальним розкладом для даного режиму. Даний параметр може складати від 30 хвилин до 24 годин (За замовчуванням 1 раз в годину). Термін автономної роботи в залежності від заданого режиму.

BI 310 1

BI 310 2

Приклад визначення місцезнаходження LBS

Приклад визначення місцеположення GPS

Технічні характеристики:

  • Стандарт передачі даних: GSM 900-1800;
  • Канал зв'язку в мережі GSM: GPRS, SMS;
  • Клас GPRS: 10;
  • Тип навігаційної системи GPS або LBS;
  • Елемент живлення: Li-SOCl2;
  • Робоча температура: від -30° до +70°;
  • Маса пристрою: 90 гр.
  • Габаритні розміри (ШхДхВ): 55х70х22 мм;

Ці параметри дозволяють сховати пристрій в найнесподіваніших місцях і забезпечити його максимальну скритність.

           
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.