СТЗ Trimble Ez guide 250 ag15

45500

Доставка:
Оплата:
Гарантія:
  • 1 рік (на усі товари)

Система паралельного водіння trimble ez guide 250 була розроблена компанією Trimble, яка є світовим брендом у сфері GPS позиціонування і навігації.

Курсоуказатель trimble ez guide 250 + ag15 включає в себе кольоровий екран, який інтегрується в GPS радіоприймач і забезпечується субметровым позиціонуванням в режимі DGPS з безоплатної підтримкою коректування SBAS (WAAS/EGNOS).

Система Trimble ez guide 250 ag15 дуже просто здатна інтегруватися до додатковим подруливающему пристосуванню EZ-Steer 500, а також гарантує управління сільгоспмашини в ручному режимі, через LED-панель, яка знаходиться у верхній частині приймача.

Переваги системи паралельного водіння trimble ez guide 250 + ag15 вважається низька вартість, а також її використання на зарубіжному або вітчизняному тракторі.

Курсоуказатель trimble ez guide 250 за своїми характеристиками вважається багатоцільовим і використовується в основних типах сільгосп робіт, наприклад: посів, полив, внесення добрив, боротьба із шкідниками рослин, чистка врожаю та інше.

Необхідність сільгосп GPS trimble 250 ez guide+ag 15

З допомогою системи ez guide 250 ag15 виконання робіт відбувається в рази швидше, ніж проводити роботу в звичайному режимі водіння.

У підсумку система ez guide 250 trimble знижує собівартість обробки гектара поля і позбавляє ресурси, які можна застосовувати в інших роботах.

Система паралельного водіння trimble ez guide 250+ag 15 підвищує продуктивність робіт, в особливості, якщо апогей польових робіт і дозволяє здійснювати роботи вдень і в нічний час. Система ez guide trimble 250 знижує стомленість тракториста, збільшує безпеку під час проведення необхідних робіт.

Курсоуказатель trimble ez guide 250 при використанні дає відчути матеріальну вигоду, таким чином, що зменшуються пропуски і перекриття між рядами. З цього ez guide 250 +ag 15 дозволяє заощадити витрати на паливо, насіння, добрив, С3Р, а також зменшити собівартість і ефективно заробити.

Основні переваги сільгосп trimble 250 + ag15:

  • Доступна ціна
  • Обладнання окупається практично за сезон
  • Простий і зручний в експлуатації
  • Забезпечує точність між проходами в межах 20-30 см (з опціонної антеною AG15)
  • Працює на безкоштовних GPS сигнали
  • Кольоровий дисплей, російськомовне меню
  • Розширення функціональних можливостей пристрою
  • Можливість створення звітів і швидкого збору інформації за допомогою USB інтерфейсу
  • Високо захищений від пилу, бруду та води.

Простота у використанні ez guide 250 ag15

Процедура установки і пуско-налагодження системи trimble 250 ez guide займає аж до 30 хв, крім того, стрімко відбувається інструктаж тракториста. Курсоуказатель trimble ez guide 250 забезпечує повний доступ системою через кнопки управління. Їх шість (три основні і три допоміжні).

Кольоровий екран у ez guide 250 trimble з діагоналлю 4.3'

Сільгосп система ez guide 250 ag15 з кольоровим екраном показує ваше місце розташування і надає всі необхідні дані про процесі робіт - швидкість переміщення, оброблена площа, наявність пропусків і перекриттів. Система ez guide trimble 250 має світлодіодне панель, яка складається з п'ятнадцяти світлодіодів, які показують, в якому напрямку необхідно пересуватися, для того щоб не відхилиться від лінії.

За допомогою USB у ez guide 250 ви просто зможете перемістити карти оброблених полів на комп'ютер і зробити доповідь про проведені роботи. Інтегрований GPS радіоприймач в trimble 250 допомагає вам отримати субметровую точність DGPS, при цьому, застосовуючи низькопрофільну антену, або отримати сантиметрову коректність (20-30 см) застосовуючи при цьому антену AG 15.

Зручне застосування системи trimble 250 ez guide + AG15 допомагає подолати пропуски при внесенні добрив зумовленими під'їзними дорогами або іншими природними перешкодами завдяки прогресивної функції на основі шаблону А+. Система ez guide 250 trimble оснащена великим кольоровим дисплеєм, який надає зручне використання в роботі. Користувальницький інтерфейс зрозумілий і дуже зручний, крім того, обладнаний підказками.

Інформативна підтримка в ez guide 250 легко виводиться на дисплей за допомогою кнопок управління. Trimble 250 володіє якісною графікою, яка відображає оброблену площу, вказуючи при цьому місце, де була проведена обробка. Система Ez guide 250 ag15 дає можливість побачити всі перекриття і пропуски аж до закінчення робіт.

Підтримка систем: EZ-Boom, EZ-Steer 500.

           
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.