Garmin Apha 50 + нашийник T5/T5 mini

23420

Доставка:
Оплата:
Гарантія:
  • 1 рік (на усі товари)

Система стеження за мисливськими собаками Garmin Alpha 50/T5 складається з безпосередньо нашийника, який одягається на собаку і навігатора, який залишається в руках мисливця. На навігаторі (Garmin Alpha 50) мисливець бачить розташування собаки і своє місце розташування.

Увага!!!! Garmin Alpha 50 - це європейська версія пристрої Garmin Astro 430, яка випускається з 2016 року і прийшла на заміну пристроїв Garmin Astro 320. Звертаємо вашу увагу, що пристрій буде працювати тільки з європейськими версіями нашийників Garmin T5.

Garmin Alpha 50/T5

Стежити за собакою ви можете на сторінці компаса, так і на карті. До речі про карту. Ми завантажуємо два варіанти карт в пристрій. Перший варіант, це сучасна топографічна карта векторного формату, друга карта це «Генштаб Километровка» - растрова. Крім цих карт користувачам доступна підписка BirdsEye Satellite Imagery, яка дозволить завантажувати супутникові знімки безпосередньо того регіону, який необхідний.

Стеження за собакою Garmin Alpha 50 з нашийником Garmin T5 захищені від води і бруду. В нашийнику собака може плавати – вода йому не страшна. Теж стосується і пристрої Garmin Alpha 50.

Заявлений виробником радіус дії складає близько 14 км. Однак це відстань прямої видимості. В умовах рельєфній місцевості ця цифра може бути в рази меншою. Однак середня відстань все одно становить близько 3-4 км. Чого вистачає навіть для лайок.

Garmin Alpha 50 відправляємо собаку на полювання

У нас ви можете придбати пристрій стеження за собакою Garmin Alpha 50 у комплекті з нашийником T5 або T5 mini. Нашийник T5 Mini розроблений для невеликих порід собак. Володіючи меншими розмірами, його радіус дії також менший і становить реальних 1,5-2 км. Горбистій місцевості і близько 7 км. прямої видимості.

На екрані навігатора Garmin Alpha 50 ви можете бачити одночасно до 20 собак. Нашийники окремо продаються в нашому інтернет магазині, а підключити їх до системи не складе у користувача великої праці. Немає необхідності купувати і додаткові биперы. Комплект стеження за собакою показує крім відстані і спрямування до неї – також її положення, біжить вона, сидить або в стійці.

комплектація пристрої Garmin Alpha 50

До особливостей моделі Garmin Alpha 50 можна віднести те, що вона здатна передавати інформацію про місцезнаходження собаки на фірмові годинники Garmin Fenix, а також на 7-ми дюймовий навігатор Garmin DriveTrack 70 LMT. Обидва цих аксесуара, також можна придбати в нашому магазині.

           
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.