Найпопулярніші автомобільні відеореєстратори

Изо дня в день інтерес у автомобілістів на відео пристрою стрімко підвищується, а розробники випускають все нові моделі на ринок.

Сучасні автомобільні гаджети оснащені цілим рядом необхідних характеристик. Технічні характеристики відрізняються друг від друга в залежності від ціни і бренду. Тому всі відео пристрої, які відстежують ситуацію на дорозі можна умовно віднести до категорій бюджетні, середні, преміум.

Вибираючи гаджет варто звернути увагу на оцінки і відгуки експертів, а також користувачів, які активно застосовують на практиці.

Критерії найпопулярніших автомобільних відеореєстраторів бюджетної категорії

До бюджетної категорії ми відносимо великий ряд пристроїв, що володіють широким функціоналом, хорошої якісної записом, швидким відтворенням зображень. З даного цінового сегменту ми можемо порекомендувати автореєстратори марки Globex, особливо моделі GU-110 і GU-111.

Відео пристрої торгової марки Globex мають різні модифікації, і вибрати відповідний прилад під свої потреби не складе особливої праці. У моделях GU-110 і GU-111 можна виділити високу розширювальну відео в HD якості (1280x720) точок, що дозволяє отримати детальну ситуацію на дорозі.

З розвитком інноваційних технологій з'явилася можливість записувати відео безперервно, що дозволяє залишатися в курсі подій, що відбуваються на дорозі.

гу 110

Відеореєстратори GU-110 є однією з останніх новинок 2016 року. Оснащена обтічним блок корпусом, дисплей 2,4" дюйма, записувальної камерою 1,3 мега пікселя. Дозволяє записувати відео зі швидкістю 30 кадрів/секунду і виводити запис пройденого шляху.

GU-110 охоплює по горизонталі все, що відбувається на дорозі під кутом 120 градусів. В камері відеоспостереження ширококутний об'єктив, що охоплює всі важливі події при пересуванні транспорту через лобове скло автомобіля.

Також дана модель обладнана G-сенсором. Датчик захищає від зовнішніх механічних впливів і автоматично зберігає файли від перезапису.

У відеореєстратор GU-110 є матриця. Вона дозволяє знімати відео з параметрами 1280x720 точок, формат AVI, використовує підтримку карти пам'яті об'ємом 32 гігабайти.

Перегляд зображень на екрані 2.4 дюйма. Широка діагональ приладу забезпечує якісне відображення картинок, а інфрачервоне підсвічування дає можливість знімати відеоматеріал вночі.

Датчик пересування стане дуже корисним у використанні, коли транспорт знаходиться на парковці, стоянці. Датчик дозволяє включити пристрій і відтворити запис тільки перед рухомим об'єктом.

Модель GU-111 - також є новинкою 2016 року. Вона має можливість проводити відеозйомку в нічний час, оснащена інтегрованим мікрофоном, присутній G-сенсор, датчик пересування, відображення дати/часу на екрані, інтегрована батарея на 180 маг. Батарею можна заряджати від прикурювача в автомобілі.

гу 111

Дана модель має кут огляду горизонтально до 120 градусів і вертикально до 98 градусів. З допомогою цих параметрів можна вести відеозйомку декількох смуг дороги.

Відеореєстратори GU-111 оснащені матрицею з чіпсетом NT96220. Вона дає можливість відзняти відео у форматі AVI з розширенням 1280Х720 пікселів. Збережений матеріал знаходиться в карті пам'яті microSD, ємність якого 32 гігабайти.

Перегляд фотографій на екрані 1.5 дюйма. Дана можливість дозволяє оцінити якість фото і відео на екрані. Записаний матеріал відображається на ПК, телевізора за допомогою USB-підключення.

Загальним критерієм, об'єднуючим модельний ряд реєстраторів є опція резервного збереження даних.

Критерії найпопулярніших автомобільних відеореєстраторів середньої категорії

З популярних реєстраторів Globex середньої цінової політики можна виділити серії GU-214 і GU-217.

GU-214 виділяється високою якістю відеозйомки (FullHD), хорошою оптикою, кут охоплення горизонтально 170°, жорстка компресія даних.

гу 214

Дисплей 2,7 дюймів дає можливість якісно відтворити записану інформацію. Знайомі нам функції з попередніх моделей G-сенсор, датчик пересування, інтегрований акумулятор з наступним заряджанням від прикурювача, мікрофон, розкладка дат і часу.

Крихітна лінза в камері охоплює максимальну область зйомки горизонтально під кутом 170°, що у свою чергу допомагає отримати на 20% більше якісного відзнятого матеріалу.

Пристрій має CMOS матрицю AR0330, що дозволяє записувати інформацію з максимальною якістю (Fullhd 1920 х 1080  крапок). Інформація записується у форматі MOV і стискається кодеком Н.264. Фотографії зберігаються з максимальною якістю у форматі JPEG.

G-сенсор відповідає за момент дорожньо транспортної пригоди, знімає і зберігаються в окремій папці на пристрої.

GU-217 - унікальна новинка, зроблена в стилі ретро. Вона охоплює всі базові функції попередніх моделей і доповнено новими. Корпус зроблений з міцного металу, діагональ екрану 3 дюйми, знімальна камера 2 мегапікселя, матриця Sony CMOS IMX322, чіп NT96650, максимальну якість зйомки (FullHD), кут охоплення горизонтально 170°, зарядка від прикурювача, мікро сд карта пам'яті на 32 ГБ.

гу 217

З нових функцій даної моделі можна виділити нову технологію WDR, яка якісно знімає при поганої відвідуваності. CMOS матриця 2 мегапікселі Sony IMX322 дозволяє знімати з максимальною якістю (FullHD) 1920 х 1080, формат відео MOV, стискається кодеком Н.264, фотографії найкращої якості JPEG.

Функція WDR дозволяє проводити запис вночі. Зображення стає більш чітким і зрозумілим у порівнянні з моделями, де цей параметр відсутній.

найпопулярніші автомобільні відеореєстратори преміум категорії

Відео реєстратори преміум класу оснащені широким функціоналом. Крім основних, базових функцій запису матеріалу, вони ще виконують навігаційну і антирадарную функцію. З модельного ряду globex можна виділити наступні моделі - GU-213 і GU-310. Як показала практика, вони отримали максимальну кількість відгуків та рекомендацій експертів.

GU-213 - дозволяє досягти максимальний рівень відео фіксації на дорозі. Базові й додаткові функції попередніх моделей, міцний металевий блок корпус, камера для зйомки 3 мегапікселя, чіп Generplus 2159, кут охоплення горизонтально 140 градусів, 3-дюймовий екран, якість зйомки (FullHD) 1920x1080 пікселів, частота запису 30 кадрів/секунду, g-sensor, зйомка в нічний час.

гу 213

CMOS матриця 3 МП APTINA AR0330 записує з максимальним розширенням матеріал 1920 х 1080  пікселів у форматі MOV, стискаємо кодеком Н.264, фото звіт у форматі JPEG.

GU-310 - краща новинка 2016 року з тих що ми можемо порекомендувати. Прилад включає в себе всі базові та додаткові функції попередніх моделей. Витончений, обтічний блок-корпус ідеально впишеться в салон будь-якого автомобіля.

Розробники впровадили в пристрій процесор "Ambarella A7LA50" сенсор "CMOS-OmniVision-OV4689 ". Розширення 4 мегапікселя, зйомка якості (super-hd) 2304 x 1296 точок.

Нова технологія HDR дозволяє приладу вести зйомку в самих нестерпних умовах. Кут огляду по горизонталі 170 градусів допомагає отримати повну ситуацію на дорозі і не упустити важливих деталей.

Набір нових корисних функцій в приладі:

  • LDWS. Попереджає водія у разі відхилення від смуги пересування.
  • FCWS. Сигналізує можливе зіткнення з транспортом пересувається попереду.
  • FCMD. Показує початок пересування.
  • LLWS. Оповіщає водія

CMOS матриця 4 мегапікселя дозволяє записати на максимальне розширення як (SuperFullHD) 2304 х 1296  пікселів у форматі MOV, стискається кодеком Н.264.

Функція LDWS призначена для моніторингу смуги пересування. Включивши цю функцію, прилад попереджає водія про пересіченій смуги пересування. Функція корисна в першу чергу далекобійникам і недосвідченим водіям.

З функцією FCWS попереджає про небезпеки і зіткненнях пересуваються об'єктів. FCMD сповіщає сигналом про початок пересування. При перемиканні світлофора з червоного на зелений, прилад сигналізує про початок руху.

LLWS оповіщає водія, що настав вечір і потрібно увімкнути фари.

Замовити автомобільний відеореєстратор!