Оновлення GPS карт і програм

250

Доставка:
Оплата:
Гарантія:
  • 1 рік (на усі товари)

Навіщо оновлювати карти?

Отже, у вас є GPS навігатор з навігаційною програмою або будь-яке інше подібне мобільний пристрій (смартфон, кпк, комунікатор, телефон).

Будь-яка навігаційна програма для відображення вашого місцеположення на місцевості використовує карти, які з часом застарівають, так як з'являються нові дороги, будинки, змінюються знаки дорожнього руху і т. д. Тому, якщо з моменту покупки вашого навігатора пройшло достатньо часу, то пора задуматися про оновлення карт, так як є ймовірність того, що ваш помічник, не володіючи свіжими картами, заведе Вас не туди, куди ви хотіли.

Як правило, всі навігаційні пристрої комплектуються встановленою програмою навігації та навігаційними картами.

Якщо програма ліцензійна, то разом з GPS навігатором повинна йти в комплекті ліцензійна картка, по якій ви зможете оновити версію програми і завантажити з сайту виробника, нові карти.

До таких програм відносяться навігаційні програми російських виробників: Автосупутник, Навітел, Сітігід, GisRX.

Якщо з якихось причин у вас не виходить самостійно виконати оновлення карт, то ви можете звернутися до наших фахівців, де вам зможуть допомогти.

Є навігатори, такі як TomTom і Garmin, оновлення яких здійснюється з допомогою спеціальних програм.

Якщо у вас немає часу або вам важко, то ви можете звернутися до наших фахівців, щоб оновити карти TomTom або оновити карти Garmin.

           
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.