Оплата та доставка

Якщо товар доставляється по Новій пошті обов'язково перевірте товар і його комплектацію. При виявленні пошкоджень і неповноцінної комплектації відмовтеся від отримання даного товару і не оплачуйте його. Складіть акт і детально напишіть претензію, після чого повідомте нам на гарячу лінію (0673812390) або (0504361516).

Придбаний товар можна обміняти протягом 14 днів після замовлення. Надається повна комплектація, захисні кріплення, придбаний чек. Товар обміну не підлягає, якщо виявлені ознаки експлуатації, пошкодження, неналежний зовнішній вигляд.

Як ми доставляємо товар:
доставка новою поштою

(Нова пошта).

В середньому, доставка становить від (одного до трьох днів). Після того як заявка оформлена, керівник відділу продажів передзвонить і уточнить дату відправки товару. Після прибуття товару на склад, клієнт отримує смс з номером і накладної. При собі обов'язково мати паспортні дані або посвідчення, що підтверджує вашу особу.

Оформивши замовлення (9:00-18:00) керівник відділу продажів подзвонить і уточнить дані, після 18:00 на наступний день.

Ціна доставки одного товару залежить від ваги і габаритів, може коливатися від 35 до 480 гривень.

Придбання товару на суму понад 3000 гривень -безкоштовна доставка на склад!.

Придбання товару на суму понад 10000 гривень - безкоштовна доставка кур'єром за адресою!.

Якщо товар пошкоджений або загублений вантажоперевізником, відбувається негайна заміна пристрою, або повернення грошей.

кроки покупки

самовивіз з магазину

(Самовивіз).

Товар можна оглянути і забрати безпосередньо з магазину. Після оформлення замовлення, в телефонному режимі з клієнтом узгоджується дата і час вивезення товару. Магазин працює по буднях (9:00-18:00).

Оплата на відділенні: готівковий/безготівковий розрахунок.

При наявності товару в магазині, замовлення буде готове через 20 хвилин після оформлення заявки.

ми знаходимося

доставка укрпоштою

(Укрпошта).

В середньому, доставка по Україні становить від (одного до чотирьох днів).

Ціна доставки становитиме - 30 гривень.

При собі обов'язково мати паспортні дані або посвідчення підтверджує вашу особу.

Як оплачується товар:
готівкою

(Готівкою.)

Товар оплачується в національній валюті (гривні). Оплата можлива у всіх доступних населених пунктах України. Товарний чек надається і талон на гарантію.

Післяплата

(Післяплата).

Продукт оплачується вже після придбання на відділенні вантажоперевізника. Спочатку розпаковуйте товар, перевіряєте, якщо все влаштовує оплачуєте. Якщо товар доставлений Новою Поштою, клієнту необхідно сплатити комісію - 20 гривень + 2% від ціни вартості.

Віза мастеркард

(Карта Віза або Мастеркард).

Товар можна оплатити карткою Visa і MasterCard в режимі реального часу без додаткової комісії. Після оформлення заявки, керівник відділу продажів вишле sms з реквізитами. Клієнт економить гроші на післяплаті, не потрібно платити комісію.

приват 24

(Оплата через систему Приват24).

безготівковий розрахунок

(Безготівковий розрахунок).

Товар можна проплатити протягом двох днів у касі відділу банку, а також з розрахункового рахунку компанії. Після оформлення заявки на покупку товару, керівник відділу продажів надішліть факсом або електронною адресою рахунок-фактуру для проплати. Вже після надходження коштів на рахунок нашої фірми, товар буде відправлений за вказаною адресою.