Bluetooth антенна GPS + GLONASS

Ціна: 22000 ₴

Доставка:
  • Новою поштою (по Україні)
  • Самовивіз (з магазину)
Оплата:
  • Готівкою (без комісії)
  • Картою (Visa/Mastercard/Приват24)
Гарантія:
  • 1 рік (на усі товари)
  • Обмін/повернення (протягом 14 днів)

Для точних сільськогосподарських систем паралельного водіння

Переваги-оптимальне технічне рішення за критерієм ефективність / вартість вбудована технологія NovAtel GLIDE: спеціалізований фільтр в області координат і вимірювань для забезпечення високої точності і повторюваності рішень здатність відстеження сигналів від супутників GPS, SBAS і ГЛОНАСС (опція) Широкий діапазон вхідного живлення, плюс можливість живлення по USB

Інтегрована конструкція в міцному і захищеному корпусі високоточний GNSS приймач і антену (в ОЕМ версіях). Конструкція передбачає застосування пристрою в жорстких умовах навколишнього середовища і обладнана найпростішим, але дуже міцним магнітним кріпленням (опціонально передбачено стаціонарне гвинтове кріплення).

Високоточні ХАРАКТЕРИСТИКИ 14 паралельних каналів приймача в комбінації з високоточною антеною дозволяють відстежувати сигнали від супутників GPS в діапазоні L1 & ndash; С / а код і повний цикл фази несучої. Опціонально можлива програмна модернізація приймача для прийому сигналів системи ГЛОНАСС. Два канали приймача можуть бути налаштовані для прийому корекцій від супутників SBAS (WAAS, EGNOS або MSAS, доступно в стандартній моделі). Вимірювання та позиція (координати, швидкість і час) доступні з темпом 1 або 10 Гц (опція).

Згладжені координатні рішення з використанням GLIDE Ексклюзивна технологія NovAtel GLIDE забезпечує вихід згладжених координатних рішень, дозволяючи досягати сантиметрової точності відносних визначень. Фільтр GLIDE видає сильно згладжені рішення з високою точністю відносних, а не абсолютних координат. Він оптимально працює для потреб систем, що вимагають високої, але короткочасної повторюваності координатних рішень, якими і є системи паралельного водіння (як в ручному, так і в автоматизованому режимах).

Інтегрований BLUETOOTH & reg; МОДУЛЬ опціонально доступна установка модуля Bluetooth для забезпечення бездротового зв'язку із зовнішніми пристроями відображення.

Безліч доступних інтерфейсів повідомлення у форматі NMEA 0183 або форматі даних NovAtel можуть видаватися в послідовний порт RS-232 або Bluetooth (опція), а також в USB порт. Обладнаний світлодіодними індикаторами живлення, наявності рішення і роботи Bluetooth (опція).

Сигналів GPS і ГЛОНАСС (моноблок, приймач + антена ) для використання в складі систем паралельного водіння.
7 каналів L1 GPS, 7 каналів ГЛОНАСС і 2 канали SBAS (код і повний цикл фази несучої)
конструкція передбачає застосування пристрою в жорстких умовах навколишнього середовища і обладнана найпростішим, але дуже міцним магнітним кріпленням (опціонально доступностаціонарне гвинтове кріплення). Призначено для застосування у високоточних сільськогосподарських системах паралельного водіння (як ручних, так і в автоматизованих), агронавігаторах, курсовказівниках.

Особливості:
— оптимальне технічне рішення за критерієм ефективність/вартість
— технологія NovAtel on-Board
— вихід координат, швидкості і часу, а також первинних вимірювань з темпом 1 Гц
—здатність відстеження сигналів від супутників GPS, SBAS і ГЛОНАСС (опція)
—вбудована технологія NovAtelGLIDE: спеціалізований фільтр в області координат і вимірювань для забезпечення високої точності і повторюваності рішень
— вбудована технологія придушення багатопроменевості (Novatel PAC)
— Можливість програмної модернізації
— підтримка вхідних протоколів RTCM 2.1, 2.3, 3.0, 3.1, CMR, CMR+ і RTCA для реалізації DGPS режиму < br> — вихід стандартних повідомлень NMEA 0183 і детальних повідомлень формату NovAtel (ASCII і binary)
— Широкий діапазон вхідного живлення, плюс можливість живлення по USB

Специфікація
конфігурація каналів
7gps L1 і 7 ГЛОНАСС L1
точність вимірювань (СКО)
L1 C/A код 5 см
L1 фаза 0.6 мм
точність в плані (СКО)
Автономно 1.5 м
SBAS 0.9 м
DGPS 0.5 м
точність повторюваних координатних рішень (GLIDE): одиниці сантиметрів
Темп виходу даних: вимірювання та позиція — 10 Гц
точне визначення складових швидкості 0.05 м/с (СКО)
точність визначення часу 20 нс
наявність координатного рішення
< /p>

           
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.