FMA204

2820

Доставка:
Оплата:
Гарантія:
  • 1 рік (на усі товари)

FMA204 - це професійний трекер з водостійкий (IP67) корпусом і внутрішніми антенами з високим посиленням GNSS і GSM, який здатний збирати координати пристрою та інші корисні дані і передавати їх через мережу GSM на сервер. Це пристрій ідеально підходить для додатків, в яких потрібна: управління автопарком, водним транспортом, мотоциклами, прокатом автомобілів, компанії таксі, громадським транспортом, логістичним компаніям, персональними машинами і т. Д.

FMA204 може виконувати завдання на віддалених об'єктах, наприклад, контролювати стан двигуна, управляти дверима вантажівки і т. Д.

Модуль GSM / GNSS нового покоління

Модуль GSM / GNSS нового покоління

З новим інтегрованим модулем GNSS ваш досвід відстеження буде краще, ніж коли-небудь раніше.

Водонепроникний корпус (IP67)

Водонепроникний корпус (IP67)

Клас захисту IP67 означає, що пристрій водонепроницаемо і 100% захищений від твердих предметів, таких як пил або пісок. Такий корпус дозволяє підключити трекер до водного транспорту, мотоцикла або іншому транспорту.

1 Wire

1 Wire

1-провідна підтримка протоколу дозволяє ідентифікувати водія і підключити датчик температури. Відповідно до iButton або RFID ID ви можете запобігти несанкціонований доступ до авто, а датчик температури дозволяє вам контролювати вантаж.

Вбудована батарея

Вбудована батарея

Внутрішня літій-іонна батарея великої ємності забезпечує тривале автономне робочий час, отримує дані відстеження і попередження, коли основне джерело живлення вимкнено.

Завантаження

           
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.