Персональний GPS трекер Kingneed T12

2000

Доставка:
Оплата:
Гарантія:
  • 1 рік (на усі товари)

Kingneed t 12-це компактний GPS-трекер із захистом від води і магнітним кріпленням.

Використовуйте його для контролю співробітників на особистому авто, відстеження доставки посилок і вантажів або охорони орендної техніки.

Основні особливості персонального трекера Kingneed T12:

Кріплення на потужні магніти: в основі Kingneed T12 розташовані два постійних неодимових магніту, які дуже міцно утримують GPS-трекер. Встановити трекер можна на будь-яку металеву і досить масивну деталь кузова & ndash; він буде надійно закріплений .

Готовність до будь-яких умов. IPX7 & ndash; високий ступінь захисту електроніки від короткочасного занурення пристрою в воду на глибину до 1 метра. Корпус пристрою виконаний з міцного високоякісного пластику і забезпечений гумовою заглушкою, що закриває роз'єм зарядки і слот для установки SIM-карти.

тривожна кнопка SOS. У нештатній ситуації співробітник може відправити тривожне повідомлення на сервер системи моніторингу, яке буде містити координати та адресу його місцезнаходження.

2 режими роботи. Безперервний режим: режим постійного зв'язку з дата-центром. Точки шляху фіксуються з високою частотою, наприклад, через кожні 60 секунд (налаштовується користувачем). На карті така поїздка буде показана максимально докладно, у формі лінії. Інтервальний режим: Режим зі зниженим енергоспоживанням, при якому пристрій знаходиться "в стані сну", а місце розташування визначається з налаштованим інтервалом, наприклад, кожні 12 годин. Поїздка буде представлена на карті пронумерованими мітками.

Приклади використання:

Контроль співробітників на особистому авто. Використовуючи GPS-трекер Kingneed T12, ви завжди будете в курсі поточного місця розташування ваших співробітників – бачити повну картину їх робочого дня (де їздили і чим займалися). Магнітне кріплення дозволяє швидко і легко встановлювати GPS-трекер в будь-якому місці (в тому числі – зовні), а також переставляти його на інші автомобілі.

Безпека особистого авто. Трекер Кінгнід T12 є надійним, додатковим захистом, на практиці допомагає знайти і повернути викрадений автомобіль. Досить заховати його в салоні машини і налаштувати передачу місцезнаходження 1-2 рази на добу, щоб бути спокійним за автомобіль. В екстреному випадку маяк Дистанційно переводиться в безперервний режим роботи, дозволяючи детально відстежувати пересування машини.

Відстеження вантажів. Використовуючи персональний GPS-трекер Kingneed T12, ви можете контролювати процес перевезення незалежно від виду транспорту і протяжності маршруту, забезпечуючи збереження вантажів і дотримання термінів доставки. Це ефективне рішення для транспортних компаній, логістичних відділів торгових і виробничих підприємств.

Охорона орендної техніки. Кінгнід Т12 вчасно сповістить про спробу вивезення орендного обладнання за позначену територію, а також допоможе виявити його нове місце розташування. Тому його часто використовують для контролю торгового і промислового обладнання: автоматів самообслуговування, мобільних вітрин, будівельної техніки, електрогенераторів, вузлових об'єктів мережевої інфраструктури і т. д.

Персональний GPS трекер Kingneed T12 & ndash; для вашого автопарку.

ТЕХНІЧНІ характеристики

Персональгный GPS трекер Kingneed T12

Розмір: 105x60x23 мм
Вага: 146 г
ГНСС антена: вбудована
високочутливий приймач u-blox & trade;: до -161 dBm
точність визначення координат: 5-25 метрів
точність визначення швидкості: 0,1 м / с
холодний / теплий / гарячий старт: 27/5/1 сек
GSM антена: вбудована
Частота: 850/900/1800/1900 МГц
Передача даних: SMS, GPRS class 12
вбудований тривісний акселерометр для управління енергозбереженням і визначення зупинок
світлодіодний індикатор стану
тривожна кнопка
акумулятор: вбудований Li-ion 2600 mAh/3.7 V
приблизний час роботи до 45 годин в режимі безперервної передачі
приблизний час роботи до 180 днів в інтервальному режимі
Температура експлуатації: -20 ... +70 C
відносна вологість: 5 & ndash; 95 % (без конденсату)
захист від води і пилу: IPX7
           
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.