Контроль палива. Як вирішити проблему з контролю палива ???

Навіть коли парк налічує кілька машин (вже не кажучи про велику автопарку) досить важко проконтролювати як і куди витрачається пальне. У зв'язку з цим виникає питання: як проконтролювати паливо? Існує кілька сучасних методів контролю пального і компанія GPS-GROUP пропонує вам найбільш зручні і високотехнологічні.

Ви швидше за все задаєте собі питання: Як працює GPS система контролю палива?

Звичайно, оснащення транспортного засобу необхідним обладнанням (в систему контролю пального входить датчик палива та абонентський термінал) не займає більше двох годин. На ТЗ встановлюється датчик рівня палива, дані з якого надходять на GPS абонентський термінал.

як заощадити паливо

З терміналу дані про рівні (або витрати) пального надходять в нашу систему моніторингу, в якій дані записуються і зберігаються. Тепер керівнику підприємства можна не турбуватися про облік пального. З будь-якого комп'ютера, що має доступ в Інтернет, можна отримати доступ до даних (маючи логін і пароль), зробити звіт за будь-який проміжок часу про рівень пального, про те де і коли заправляти транспортний засіб і що найголовніше - про різке зниження рівня (т. зв. сливах). Давайте розглянемо економічний ефект від використання супутникової системи контролю пального.

Вигідно витрачати средста на супутникову систему обліку палива?

У комплект обладнання для контролю палива входить GPS абонентський термінал, який, крім інформації про пальне, збирає інформацію для моніторингу транспортного засобу. Як показує практика, після встановлення обладнання по контролю пального економія становить від 10% до 50% і окупає вартість обладнання за термін від одного місяця до трьох.

як вигідно витрачати кошти на паливо

Можна задати собі питання: Звідки береться економія?. Як вона досягається?

Наявність датчика рівня палива, який відправляє кожну хвилину на наш сервер свідчення рівня пального, а також наявність супутникового абонентського терміналу, який відображає місце розташування транспортного засобу, напрямок руху й інші параметри авто, значною мірою дисциплінує водія.

Тепер водій не наданий сам собі. Звичайно основними факторами економії є запобігання розкрадання палива (т. зв. зливів пального), запобігання нецільового використання транспорту.