Відеореєстратор GLOBEX GE-115

1000

Доставка:
Оплата:
Гарантія:
  • 1 рік (на усі товари)

Автомобільний відеореєстратор GLOBEX GE-115 – надійний помічник водія під часу руху або зупинки автомобіля. Дві камери, висока якість відео, ширококутний об’єктив та сучасний функціонал дозволяють власнику даної моделі почуватися на дорозі максимально впевнено.

РОЗШИРЕННЯ FullHD:

Відеореєстратор записує відео у форматі FullHD з розширенням 1920*1080 FPS. Така якість відео дозволяє отримувати інформативне відео з підвищеним рівнем деталізації зображення.

КАМЕРА ЗАДНЬОГО ВИДУ:

Особливістю моделі GLOBEX GE-115 є наявність додаткової водозахисної камери заднього огляду, з кутом огляду в 120 градусів. Камера фіксує все, що відбувається на дорозі позаду автомобіля під час руху та допомагає водію під час паркування.

ДИСПЛЕЙ 3 ДЮЙМИ

GLOBEX GE-115 оснащений екраном діагоналлю 3 дюйми. Такийрозмір дисплея в поєднанні зі зручним розташуванням кнопок керування дозволяє комфортно переглядати відео та фото на екрані пристрою.

КУТ ОГЛЯДУ В 140 ГРАДУСІВ

Ширококутний об'єктив відеореєстратора з охопленням в 140 градусів дозволяє чітко фіксувати те, що відбувається на чотирьох смугах дорожнього руху одночасно.

НАДІЙНІСТЬ

Стильний металевий корпус, виконаний в класичному чорному кольорі, добре слугуватиме власнику впродовж експлуатації пристрою та не привертатиме зайвої уваги у салоні автомобілю.

КАРТКА ПАМ’ЯТІ

Відеореєстратор GLOBEX GE-115 підтримує картку пам’яті 6 (і вище) класу, типу microSDHC, ємністю до 64 Гб.

УКРАЇНСЬКА МОВА

Меню відеореєстратора підтримує українську мову.

МОНІТОР ПАРКУВАННЯ

При вмиканні даної функції пристрій переходить у стан "сплячого режиму": екран не світиться, запис не ведеться. У момент спрацьовування датчика удару реєстратор вмикається і фіксує те, що відбувається в зоні його огляду.

G-СЕНСОР (ДАТЧИК УДАРУ)

У пристрій вмонтовано датчик, який автоматично зберігає від перезапису файли, які зафіксовані у моменти різких прискорень / гальмувань або зіткнень.

ШТАМП ДАТИ ТА ЧАСУ

Дана функція в GLOBEX GE-115 дозволить автовласнику зафіксувати дату та час створення відеозапису чи фото, з метою подальшого використання цих фактів для вирішення спірних ситуацій на дорозі.

КОМПЛЕКТАЦІЯ

  • відеореєстратор
  • інструкцію користувача
  • гарантійний талон
  • USB кабель 2 шт (для зарядного пристрою – плоский 3 м, для підключення до ПК – 50 см)
  • автомобільний зарядний пристрій USB
  • кріплення на лобове скло автомобіля
  • перехідник RCA до AV-IN
           
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.