Відеореєстратор Globex GE-300w

2230

Доставка:
Оплата:
Гарантія:
  • 1 рік (на усі товари)

Відеореєстратор Globex GE-300w – кулястий, графітовий, пластиковий корпус оригінальної моделі відеореєстратора, на стильному і міцному магнітному кріпленні, припаде до смаку навіть самим вимогливим водіям. Ротація камери на 360 градусів по горизонталі дає можливість власнику вибрати максимально зручний кут огляду для відеофіксації.

Globex GE-300w оснащений процесором MSTAR MSC8328 і камерою GC2023 (1080P) на 3Мп. Завдяки такій технічній базі, новинка записує те, що відбувається з частотою відеопотоку 50HZ/60HZ, в розширенні Full HD, тому відео стає помітно більш плавним і якісним.

Додаткові функції відеореєстратора-новинки також порадують майбутніх власників. GPS-логгер, вбудована функція Wi-Fi, датчик удару, датчик руху, можливість циклічного запису, режим паркування, GPS-штамп, налаштування параметрів експозиції, гами, резкозки, контрастності, чутливості.

А ще можливість робити фото розміром до 12 Мп, монітор паркування, серійна зйомка, вбудований мікрофон і time lapse функція. Для збільшення обсягу пам'яті відеореєстратора Globex GE-300w використовується MicroSD TF карта до 64 Гб.

ВАЖЛИВО!

Для коректного з'єднання зі смартфоном необхідно завантажити додаток Globex DVR для вашого мобільного пристрою (кнопка "Додаток" в описі).

КАМЕРА 3 МП

Відеореєстратор Globex GE-300w дає власнику можливість знімати гідне відео з роздільною здатністю Full HD 1920x1080P) зі швидкістю 30 кадрів в секунду у форматі MP4. А, також, робити фото з максимальною роздільною здатністю 12 МП. Відзнятий матеріал зберігається на карту пам'яті MicroSD TF (6 класу і вище) ємністю до 64 Гб.

ДИСПЛЕЙ 1,22 ДЮЙМА

Перегляд записаного відео можливий на дисплеї пристрою діагоналлю в 1,22 дюйма.

КУТ ОГЛЯДУ 360°

Відеореєстратор Globex GT300w оснащений магнітним кріпленням, яке дає можливість горизонтального повороту пристрою на 360°. Таким чином власник може самостійно вибирати максимально зручний кут огляду авторегістратора.

МОНІТОР ПАРКУВАННЯ

При включенні функції "Монітор паркування", пристрій переходить в стан "сну": екран не горить, запис не ведеться. Працює тільки датчик удару. У момент спрацьовування датчика удару, реєстратор відразу ж включиться і запише все, що відбувається.

WI-FI

Відеореєстратор Globex GT-300w підтримує функцію Wi-Fi. За допомогою даної функції можна:

  • керувати відеозаписом: старт / стоп записи;
  • переглядати зняте відео на мобільному пристрої;
  • керувати фотозйомкою: зняти фото;
  • переглядати зняті фото на мобільному пристрої;
  • керувати налаштуваннями камери.

ДАТЧИК РУХУ

Дана функція може корисна під час стоянки або паркування. За допомогою датчика руху активується запис на відеореєстратор в той момент, коли в поле зору пристрою відбувається рух. Функцією "датчик руху" небажано користуватися безпосередньо в процесі руху на дорозі, оскільки це може обернутися втратою важливих відеоданих.

G-СЕНСОР (ДАТЧИК УДАРУ)

Функція "датчик удару" являє собою вбудований в пристрій трьохосевий датчик механічних впливів, який забезпечує автоматичне збереження від перезапису файлів, зафіксованих в моменти різких прискорень/гальмувань або зіткнень.

ЦИКЛІЧНИЙ ЗАПИС

При включенні даного режиму, пристрій веде постійний запис відео із заданим інтервалом, перезаписуючи знову записані файли на ранні записи.

GPS-ЛОГЕР

За допомогою функції GPS-логгер відеореєстратор визначає координати, швидкість руху, пройдений маршрут (у кілометрах), висоту над рівнем моря, дату і час. Всі ці дані зберігаються в пам'яті пристрою. При необхідності можна прив'язувати координати до фотографій.

ДОДАТКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Можливість підзарядки від прикурювача, порт USB 2.0, вбудований динамік, вбудований мікрофон, накладення «часу, дати» на зображення, стабілізація. GPS-логгер, вбудована функція Wi-Fi, датчик удару, датчик руху, можливість циклічного запису, режим паркування, GPS-штамп, налаштування параметрів експозиції, гами, резкозки, контрастності, чутливості.

А ще монітор паркування, серійна зйомка, вбудований мікрофон і time lapse функція. Для збільшення обсягу пам'яті відеореєстратора Globex GE-300w використовується MicroSD TF карта до 64 Гб.

КОМПЛЕКТАЦІЯ

У пакувальній коробці моделі знаходиться: сам відеореєстратор, USB-шнур, зарядка від прикурювача, інструкцію, гарантійний талон, пам'ятки водієві, кріплення на лобове скло автомобіля.

           
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.