Відеореєстратор GLOBEX GE-301w

2510

Доставка:
Оплата:
Гарантія:
  • 1 рік (на усі товари)

Автомобільний відеореєстратор GLOBEX GE-301w – це ультрасучасний і стильний відеореєстратор для любителів інновацій і комфорту.

Універсальне поєднання функціональних особливостей реєстратора: магнітне кріплення, GPS-логгер, сенсор Sony, можливість віддаленого управління пристроєм за допомогою Wi-Fi і розширення super-hd - допоможуть водієві зберігати впевненість у найскладніших ситуаціях на дорозі і комфортно користуватися пристроєм.

МАГНІТНЕ КРІПЛЕННЯ

Відмінною особливістю GLOBEX GE-301w є інноваційне магнітне кріплення пристрою і GPS-логер. Для установки навігатора на тримач використовується магнітний майданчик. Потужний магніт надійно утримує пристрій під час поїздки на дорозі з будь-яким типом покриття. Установка і зняття пристрою займають лічені секунди.

РОЗШИРЕННЯ SuperHD

Відеореєстратор записує у форматі super-hd з роздільною здатністю 2304*1296, що дозволяє отримувати якісне відео з високим рівнем деталізації зображення.

ФУНКЦІЯ Wi-Fi

Вбудований модуль Wi-Fi дає можливість віддалено управляти відеореєстратором: змінювати налаштування, переглядати і передавати фото/відео файли.

ДИСПЛЕЙ

Реєстратор GLOBEX GE-301w оснащений рідкокристалічним екраном діагоналлю 2 дюйми, цього цілком достатньо для комфортного перегляду відео на пристрої.

КУТ ОГЛЯДУ

Ширококутний об'єктив відеореєстратора з охопленням в 160 градусів, дозволяють чітко фіксувати те, що відбувається на 4 смугах дорожнього руху одночасно.

УКРАЇНСЬКА МОВА

Меню відеореєстратора підтримує українську мову. Наявність української мови в списку підтримки мовних налаштувань пристрою є унікальною відмінною рисою всіх продуктів ТМ GLOBEX.

GPS-ЛОГЕР

За допомогою функції GPS-логгер відеореєстратор визначає координати, швидкість руху, пройдений маршрут (у кілометрах), висоту над рівнем моря, дату і час. Всі ці дані зберігаються в пам'яті пристрою. При необхідності можна прив'язувати координати до фотографій або завантажувати на ПК для аналізу.

ФУНКЦІЯ WDR (Wide Dynamic Range)

Матриця відеореєстратора GLOBEX GE-301w дозволяє отримувати високу якість зображень При будь-якому перепаді освітлення. При включенні даної функції, нерівномірно освітлені деталі запису будуть максимально збалансовані по контрастності, без занадто світлих або затемнених ділянок.

МОНІТОР ПАРКУВАННЯ

При включенні даної функції, пристрій переходить в стан "сну": екран не горить, запис не ведеться. Працює тільки датчик удару. У момент спрацьовування датчика удару, реєстратор відразу ж включається і фіксує те, що відбувається в зоні охоплення відеореєстратора.

G-СЕНСОР (ДАТЧИК УДАРУ)

Функція "датчик удару" являє собою вбудований в пристрій трьохосевий датчик механічних впливів, який забезпечує автоматичне збереження від перезапису файлів, зафіксованих в моменти різких прискорень/гальмувань або зіткнень.

КОМПЛЕКТАЦІЯ

Базова комплектація пристрою включає в себе сам відеореєстратор GLOBEX GE-301w, інструкції користувача, гарантійний талон, USB-кабель, автомобільний зарядний пристрій, магнітне кріплення для пристрою, магнітний GPS-логгер.

           
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.