СТЗ АгроЛоцман

23280

Доставка:
Оплата:
Гарантія:
  • 1 рік (на усі товари)

АгроЛоцман – це унікальний GPS навігатор для сільгосптехніки, який призначений для паралельного водіння. Він оснащений потужним GPS приймачем «ЕПС Агро дрім», а також унікальною технологією «Глайд».

У процесі паралельної обробки поля агролоцманом достігаеться максимальна точність до тридцяти сантиметрів, навіть якщо він знаходиться в не зони області прийому коригуючого сигналу Егнос.

Система паралельного водіння Агролоцман

За рахунок даної точності в агролоцмане предостовляеться можливість виконувати різні сільськогосподарські роботи на полях, а саме:

  • Обприскувати
  • Удобрювати
  • Боронувати
  • Виконувати інші роботи

Особливості та переваги Агролоцмана

Великий, яскравий екран агролоцмана (5-7 дюймів надасть удобсво шоферові під час роботи на тракторі. Система паралельного водіння готова до роботи і вдень і вночі. Вам всього лише потрібно вибрати на дисплеї правельный режим.

Переваги даного GPS навігатора для сільгосптехніки можна виділити такі - швидка швидкість обробки полів, робота в нічний час доби, якісне проходження без пропусків коли погана видимість (пил, туман).

У процесі обробки поля агролоцманом можна виділити такі особливості:

  • Вільний режим роботи;
  • Пересування по паралельним прямим;
  • Унікальний вимір поля

Після обробки поля, виконавши всі поставлені завдання, GPS навігатор для сільгосптехніки всю накопичену інформацію зберігає в окремий документ. Документ містить інформацію про траєкторії руху трактора, а також місць обробки, де трактор продовжив роботу. Завантажити всю накопичену інформацію з документа можна за допомогою персонального комп'ютера.

З допомогою агролоцмана ви зможете заощадити бюджету, знизити витрати на мастильно-паливні матеріали, підвищити працездатність компанії і багато іншого.

Ця GPS система паралельного водіння стане для вас незамінним другом в процесі виконання різних сільськогосподарських робіт. Вартість покупки окупить себе вже при першому виконанні поставлених завдань.

Купити навігатор для сільгосптехніки можна в нашому інтернет-магазині GPS-GROUP. Для цього ви можете скористатися кнопкою "Замовити Зараз!" або зателефонувати за вказаним номером: (0382) 72-55-10 або мобільний (050) 436-15-16 - менеджер Олександр.

ЗаголовокЦіна, з ПДВ

АгроЛоцман 1 з приймачем Garmin Glo GPS/Glonas/Egnos 10Hz

480,00 USD

АгроЛоцман 2 з приймачем ЄПС/Novatel

Agrodream GPS/Egnos 1Hz (з технологією Gl1de)

акційна ціна!!!

860,00 USD

АгроЛоцман 2 з приймачем ЄПС/Novatel

Agrodream GPS/Egnos 10Hz (з технологією Gl1de)

1050,00 USD

АгроЛоцман 2 з приймачем ЄПС/Novatel

Agrodream GPS/Glonas/Egnos 10Hz (з технологією Gl1de)

1120,00 USD
           
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.