Автомобільні радар детектори

Автомобільні радар детектори
Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)

Радар-детектори автомобільні, (антирадари) - це портативні прилади, які сповіщають водія те, що на трасі присутні радари, повідомляють співробітникам ГИБДД швидкість пересування транспортного засобу.

Якщо дати більш точне формулювання цим пристроєм, то по суті це 2 різних приладу.

Антирадари - пригнічують сигнали радара на постах ГИБДД в тому момент, коли транспортний засіб наближається на певну відстань. Прилади не дають можливості визначити точну швидкість пересування транспорту.

Радар-детектори - це пасивні приймачі GPS. Вони не пригнічують сигнал на радарі поста ДАІ, а лише попереджають водія про їх присутність.

Як класифікуються радар детектори з GPS

Радар - пристрій, який обробляє різні діапазони частот. Прилад ловить частоти в діапазонах X, K, La). X активно використовувався радарами в далекі дев'яності роки. В даний час автомобільні радар-детектори замінили діапазон X на K.

Радар детектори автомобільні випромінюють короткі імпульсні сигнали, після чого приймають і відображають швидкість пересувається об'єкта. Процесор в приладі обчислює швидкість пересувається об'єкта за рахунок відмінності час відправлення імпульсу і прийняття його для відображення.

Радар детектори з gps легко фіксують сигнал в діапазоні K. Залишається питання, а чи зможе водій вчасно знизити швидкість до того як його помітить автодорожній пост.

детектор

Радар-детектори автомобільні засікають поліцейський радар на відстані від півтора до двох кілометрів.

Для тих хто любить швидку їзду, рекомендуємо оснаститися дорогим радар-детектором. З'явився новий, лазерний радар, який направляє на автомобіль лазерний промінь для зчитування швидкості. Звичайні детектори автомобільні детектори можуть з ним не впоратися, але їх на дорогах можна зустріти вкрай рідко і коштують великих грошей.

Сучасні модифікації антирадарів є режим обробки перешкод. Він дозволяє більш ретельно опрацювати сигнали і відсіяти помилкові. Прилад охоплює кут огляду від ста вісімдесяти до трьох сотень шістдесят градусів.

Основний функціонал радар детектора

Для того щоб придбаний прилад був корисний, він постійно повинен бути активний і функціонувати на більш нові моделі детекторів, які стоять на дорожньо транспортному посту поліції.

Купуючи антирадар варто звернути увагу щоб він працював в таких режимах:

 • Ultra-X
 • Ultra-K
 • Стрілка
 • Laser

Переключившись у режим Ultra-X і Ultra-K прилад працює з сигналами на діапазоні (X, K). Переключившись у режим "Стрілка"прилад фіксує тип пристрою "Стрілка". Переключившись у режим Laser прилад фіксує лазерний тип детектора.

Головну задачу, яку виконує прилад це вчасно попередити водія про що стоїть пост ДАІ. Тому потрібно вибрати такий інтервал, щоб час відправлення імпульсу і прийняття його для відображення було з запасом щоб шофер встиг своєчасно знизити швидкість.

функціонал

Вибираючи радар-детектор поцікавтесь чи є такі критерії як:

 • Кронштейн. Зазвичай кронштейн з пристроєм прикріплюється до лобового скла. Існує велика кількість їх різновидів. Найбільш популярні з двома і трьома присосками.
 • Липкий килимок. За допомогою нього можна прикріпити антирадар на будь-яке покриття. Килимок зроблений зі спеціального прилипающего, надійного матеріалу. Стійка форма не дає йому деформуватися через деякий час. Істотний мінус в тому, що липкі килимки поставляються з дорогими за ціною моделями.
 • Липучечки. Сьогодні це вже рідкість, зустріти GPS радар-детектори, які прикріплюються до лобового скла за допомогою липучок, хоча інтерес до них у водіїв досить високий.
 • Дальність сигналу. Залежить від моделі детектора. Цей параметр працює від 300 метрів до 3 кілометрів.
 • Співвідношення характеристик сигналу та шуму
 • Підтримка роботи в різних спектрах частот
 • Швидкість обробки сигналу

Який антирадар краще всього встановити в автомобіль

Якщо підійти з точки зору ціни і придбати недорогий прилад, то ми рекомендуємо вибирати радар-детектори до 80$. У цей перелік входять радар-детектори автомобільні корейського походження (Sho-me 520, 610, 8210, 8230, 630, 525). Ці прилади добре зарекомендували себе на дорозі і чудово підійдуть для вирішення ваших завдань.

Більш дорогі GPS радар-детектори починаючи від 80$ і вище. У них більш висока надійність, широкий набір функцій, додаткові опції. Вони оснащені найновішими захистами, працюють безперебійно, приймають сигнали з усіх типів радарів. Оснащені вбудованим компасом, додатковою батареєю, підтримують функцію прихованої установки на транспорт. Чим більше функцій, тим пристрій дорожче.

Перш ніж купувати, поцікавтеся у продавця, а чи можна використовувати антирадар по тих місцях, де ви пересуваєтеся. Також варто зрозуміти, які завдання має виконувати прилад. Можна подивитися відгуки клієнтів, ознайомитися з відео чи запитати поради у друзів.

Дуже важлива правильна установка радар детектора. Потрібно впровадити пристрій туди, де буде хороша видимість і ракурс огляду. Пристрій має вільно працювати і не заважати водієві при пересуванні. Якщо встановити пристрій в малодоступное місце, то ви не зможете його включити і вимкнути, а також зарядити.

Зробивши правильний вибір, ви зможете з легкістю забути про перевищення швидкості. Замовте у нас за прийнятною ціною радар детектор в місті Хмельницький.