Радар-детектор Sho-Me G800-STR

3560

Доставка:
Оплата:
Гарантія:
  • 1 рік (на усі товари)

Унікальний радар-детектор нового покоління з GPS модулем, який впевнено визначає найбільш підступні радарні комплекси Стрілка-СТ і РОБОТ і Автодория на відстані до 1500 метрів!

Радар-детектор SHO-ME G-800STR: завчасне попередження про наближення до поліцейських радарах Стрілка-СТ і Автодория, пост ДПС, камера, вбудована в світлофор, малопотужний радар Арена і т. д.!

Антирадар SHO-ME G-800 STR визначає комплекси „Стрілка-СТ“ як безпосередньо за наявності сигналу радарної частини комплексу, так і по GPS координатам. SHO-ME G-800 ефективно бореться як з комплексами „Стрілка-СТ“, „Стрілка-М“, так і з усіма стаціонарними комплексами відеофіксації, відомими на даний момент, зіставляючи завантажену в свою пам'ять базу даних з показанням GPS-модуля.

Завдяки чіткому визначенню сигналів всіх поліцейських радарів (X, UltraX, K, UltraK, Ka, Ku) і лазерних сигналів , радар-детектор відмінно працює не тільки на території всієї Росії, але і в інших країнах. Також у SHO-ME G-800 STR є дуже важлива функція, яка приховує радар від сигналів пеленгатора системи VG-2. Такі системи – це звичайне явище у тих країнах, де радар-детектори заборонені законом.

А GPS-антена допоможе вам своєчасно оновлювати базу камер і вносити точки користувача (POI) в пам'ять радара. Так ви завжди будете в курсі всіх змін на дорозі і ніколи не пропустіть новий поліцейський радар. Також з допомогою цієї антени ви зможете контролювати швидкість автомобіля і стежити за її маршрутом і часом. Але в той же час GPS-датчик відсіє помилкові спрацьовування у разі низької швидкості автомобіля.

Можливість відключення робочих діапазонів дозволить вам «застрахуватися» від помилкових спрацьовувань, які можуть статися під впливом не поліцейських радарів: супермаркети, військова техніка і т. д. А кілька рівнів чутливості приладу (місто, траса) допоможуть адаптуватися до будь-якого оточення. Для цього вам потрібно просто налаштувати радар-детектор під потрібну обстановку. А щоб зовсім не відволікатися від дороги, детектор оснащений функцією голосового оповіщення. Ви дізнаєтеся тип сигналу поліцейського радара, не дивлячись на дисплей.

Вбудований GPS-приймач забезпечує не тільки своєчасне попередження про наближення до небезпечних ділянках дороги (Стрілка-СТ, пост ДПС, камера, вбудована в світлофор, малопотужний радар Арена тощо), але і виконує додаткові функції.

Можливості:

  • Особливий алгоритм захисту від сторонніх перешкод, можливість відключення прийому сигналів в діапазонах, режими "Місто" і "Траса".
  • Автоматичне або ручне регулювання яскравості.
  • Можливість оновлення бази координат стаціонарних камер фіксації швидкості та внесення точок інтересу користувачів (POI) в пам'ять пристрою. Попередження про низький заряд акумулятора.
           
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.