Навігатор alpha 100

2800

Доставка:
Оплата:
Гарантія:
  • 1 рік (на усі товари)

Garmin Alpha 100 - сучасна універсальна система, яка призначена для контролю і навчання собак на полюванні. Виробники цих систем змогли об'єднати функцію GPS трекінгу та електронний повідок для стимуляції три-троникс.

Навігатор альфа 100 передає інформацію про місцезнаходження кожні дві з половиною секунди, а також контролює тренувальний процес з собаками в діапазоні п'ятнадцяти кілометрів.

Тридюймовий екран alpha досить компактний і зручний у використанні, простий і зрозумілий інтерфейс, грамотна подача інформації, комфортно використовувати в рукавичках.

стеження за собакою

Пристрій синхронізується з аналоговими устройствамии і дає можливість моніторити координати собак/мисливців. Для відстеження вам необхідно пристрій гармін c нашийником "TT-10". Повідок продається окремо від пристрою і не сумісний з Garmin Astro.

В навігаторі альфа 100 можна пересилати заздалегідь заплановані повідомлення, наприклад "всі сюди на допомогу", "просуваємося далі".

Гармін Alpha 100 дозволяє відкликати собаку від погоні і повернутися в необхідну позицію. Простий інтерфейс користувача надає доступ до навчання з кожною собакою персонально.

Тренувальний процес з навігатором garmin alpha 100 і нашийником tt10

Вісімнадцяти рівневі миттєві, вісімнадцяти рівневі безперервні стимуляції дають можливість якісно і безпечно провести тренування.

Пристрій віддає точні команди собаці, навіть коли вона знаходиться в не зони видимості.

Пристрій показує напрям, швидкість пересування, пройдений маршрут собаки. Система garmin альфа 100 оповіщає власника SMS повідомленням, що собака увігнала жертву на дерево або взяла свіжий слід.

гармін альфа 100

Характеристики:

  • Тренування до двадцяти штук. Насолоджуйтеся тренуваннями з вашими домашніми улюбленцями і відстежуйте напрямок пересування до зазначеного місця, пройдений маршрут, звукові команди.
  • Установка віртуальних меж. Щоб ваша собака не загубилася, встановіть на карті пристрої garmin бар'єри, які будуть озвучувати дані у разі якщо тварина перетне кордони.
  • Безпека. Alpha 100 підвищує рівень безпеки, показує місцезнаходження інших мисливців.
  • Нові карти Birs Eye.
  • Широкий набір функцій для стимуляції.
  • Батарея. Двадцять годин роботи не межа. При наявності нашийника "TT-10" потрібно використовувати функцію "Rescue Mode", яка дозволить продовжити роботу батареї. Коли основний заряд батареї розряджається, знижується оновлення та визначення місцезнаходження собаки з двох з половиною секунди до двох хвилин. Ця функція дозволяє набагато довше працювати і визначати місцезнаходження.
  • Комплектація. Комплектація складається з пристрою garmin альфа 100, ста тисячами карт топографії, інтеграція зі сторонніми картами. Прилад виділяється від аналогових моделей гнучким керуванням, можливістю налаштувати гарячі кнопки, різноманітні комбінації клавіш.

Ціна пристрою в Хмельницькому

Купити прилад для полювання можна у нас в магазині GPS-GROUP. Вартість пристрою гармін alpha залежить від курсу долара. Ціну в гривнях уточнюйте у менеджерів.

           
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.