Навігатор etrex 10

5720

Доставка:
Оплата:
Гарантія:
  • 1 рік (на усі товари)

Garmin etrex 10 - це першокласний gps навігатор нового покоління, призначений для активного туризму і піших прогулянок. Пристрій захищений надійним водонепроникним корпусом, зрозумілим, зручним інтерфейсом, добавлена стандартна карта світу, функція "геокешинг", термін роботи до 25 годин.

Навігатор Garmin etrex 10 GPS поєднує в собі всі бажані якості. Недарма цей прилад вважається номером один на ринку. Його також можна використовувати в сільському господарстві і порахувати площу поля.

garmin etrex 10

Що нового в моделі Garmin etrex десятої серії

Інженери компанії Garmin оснастили GPS-навігатор etrex 10 надпотужним процесором, який з легкістю розпізнає місцерозташування об'єктів. Процесор etrex працює синхронно з технологією WAAS, яка дозволяє більш точно отримати сигнали від пересування, особливо в мало доступних місцях.

За своїми розмірами GPS-навігатор мініатюрний, компактний, легко керований. Дисплей garmin etrex 10 антибліковий, монохромний, розміром 2.2 дюйма, що забезпечує чітке відображення даних в будь-яку погоду. Основні переваги екрану - виводити чіткі дані при мінімальному енергоспоживанні.

Блок-корпус gps-навігатора Garmin etrex відповідає всім стандартам якості і розроблений за технологією IPX7. Ця технологія надає корпусу вологостійкість і якщо його занурити у воду він буде працювати як годинник. Корпус розроблений за технологією IPX7 захищає garmin gps пристрій від потрапляння бруду, пилу, вологи.

"Геокешинг" є незамінною функцією і підтримує всі необхідні файли у десятій серії навігатора Garmin. Будь-який файл "геокешинга" зберігає дані про пройдений шлях у форматі GPX.

Як завантажити ці файли в gps-навігатор etrex 10? Візьміть прилад, підключіть його до комп'ютера і завантажити через нього на пристрій всі необхідні маршрути з підказками і тайниками.

З функцією "Геокешинг" від компанії Garmin, ви можете забути про паперові записи і маршрути. Всі зберігатися в електронному варіанті, доступно, легко і комфортно.

Навігатор Garmin etrex 10 GPS працює з супутниками GPS і GLONASS. Як показує практика, пристрій ловить краще супутники ГЛОНАСС в 1,5 рази. При синхронному використанні супутників, пристрій Garmin може отримати більше сигналів.

Важливий момент! GPS Навігатор етрекс 10 не має слот для флеш карти пам'яті

Як придбати десяту модель garmin етрекс у Хмельницькому

Придбати gps-навігатор etrex 10 можна в компанії GPS-GROUP в Хмельницькому. Зателефонуйте нам на магазин (0382) 72-55-10, (067) 381-23-90 - Сергій або залиште заявку на сайті. Менш ніж за 30 секунд ми зв'яжемося з вами для уточнення умов доставки.

Ми поставляємо навігатори garmin в компактних упаковках. Упаковка ударостійка, зроблена з картону, забезпечує дбайливе доставку.

Туристична десята серія Garmin - надійна з багатим, різноманітним функціоналом.

Широкий асортимент кріплень дає можливість впровадити прилад на будь-яку техніку. Ця модель стане незамінним помічником для тих, хто любить активний відпочинок.

           
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.