GPS GSM сигналізація

GPS GSM сигналізація надає можливість відстежити місце розташування автомобіля, у разі якщо він був викрадений. Так як проблема безпеки автомобіля є актуальною донині і власники своїх транспортних засобів намагаються забезпечити максимальну безпеку, була винайдена gps gsm сигналізація для вирішення цих проблем.

GPS GSM сигналізація важливий эллемент автомобіля

З кожним днем питання про охорону вашого транспорту набирає все більше і більше обертів.GPS GSM сигналізація на сьогоднішній день є машиною захистом від викрадень і крадіжок транспорту. Їх побудова відбувається на основі технологій позиціонування GPS і стільникового зв'язку GSM. І якщо раніше gps gsm сигналізація використовувалася тільки державними або військовими структурами, то зараз ви з легкістю можете її придбати в будь-якому автомобільному магазині за вигідною вартості і підібрати потрібний функціонал.

Як же влаштована GPS GSM сигналізація

Так як GPS GSM сигналізація побудована на технології GPS і GSM, то в автосалон вашого авто впроваджується електричний блок, який складається з мікроконтролера і модулів (GSM, GPS). GSM модуль підтримує контакт з водієм авто і оператором. Системи датчиків передають на мікроконтролер дані, що обробляються, після чого включається алгоритм необхідних дій у захисті програми.

Відстежити стан, провести контроль автотранспортного засобу можна за допомогою смс повідомлень, голосового виклику або функціонального зручного веб-сайту.

Веб-сайт - це свого роду інтернет-сторінка, на яку автоматично передаються дані від автомобіля, який обладнаний системою супутникової сигналізації. З веб-сайту система підбирає і зберігає всі необхідні для себе конфігурації для контролю ТС.

gps gsm сигналізація

Якщо ви хочете на відстані провести контроль автотранспортного засобу через веб-сайт, потрібно мати пристрій, підключений до мережі інтернет (ПК, ноутбук, смартфон, айфон).

Якщо спрацювала GPS GSM сигналізація, протягом декількох секунд водій виявить місцезнаходження свого автомобіля. По команді водія оператор може провести моніторинг переміщення автомобіля і при необхідності може заблокувати двигун або викликати групу захоплення.

З цього ви завжди зможете відстежити місцезнаходження автомобіля в режимі реального часу (online). GPS GSM сигналізація надає водієві впевненість, що він знаходиться під захистом і обов'язково буде поінформовано в разі автокрадіжки. Якщо автомобіль був викрадений і поставлений на штрафмайданчик, то його розташування буде доступне для перегляду. Для цього потрібно включити GPS-GSM трекер.

На сьогоднішній момент майже в кожному комплекті системи GPS GSM сигналізації можна підключити відеокамеру. З їх допомогою можна проводити приховане відеоспостереження за автосалоном вашого транспортна. Для того, щоб приєднати відеокамери, в центральному блоці сигналізації є інтерфейс. Інформація, яку зберігають відеокамери, передається на веб-сайт, а також на моб. телефон водія у вигляді MMS повідомлень.

Сучасна GPS GSM сигналізація має підтримку технологій eCall і ЕРА-Глонасс. З допомогою цих технологій, транспортний засіб дає можливість викликати службу порятунку. Дана функція працює найкраще під час ДТП і в тих випадках, коли водій або пасажири не можуть що-небудь зробити.

Структура схеми системи GPS GSM сигналізація

GPS GSM сигналізація детальна схема

GPS GSM сигналізація в роботі

Для того що-б проводити знімання інформації про перебування вашого транспортного засобу, потрібно підключити датчик сигналізації до діагностичного роз'єму або відразу до механізмів і вимірювачів.

Також додатково ми рекомендуємо застосовувати GPS-GSM маячки у разі коли було виявлено місце установки за допомогою детектора. До складу маячка входить GPS радіоприймач, GSM радіомодем, акумуляторна батарея. Маячок майже не можна знайти візуально, а також за допомогою детектора поля. Якщо станеться викрадення автомобіля, його з легкістю можна знайти за координатами, які передає маячок.

Підсумувавши можна зробити висновок, що GPS GSM сигналізація має величезний ряд позитивних сторін. У разі викрадення транспортного засобу завжди можна відстежити його місцезнаходження. Для того що б підвищити безпеку, наші фахівці рекомендують використовувати комплексні методи використання системи gps gsm сигналізація з надійними і простими протиугінними пристроями.

Впровадивши спеціальну обладнання призначене для GPS GSM сигналізації, Ви отримуєте максимальну економію часу і грошей. Автомобільні охоронні системи гарантують спокій і безпеку. Замовити послуги GPS GSM сигналізації можна у нас на сайті в розділі контакти.

Замовити GPS GSM сигналізацію!