Системи охоронних сигналізацій

Компанія "GPS-GROUP пропонує послугу - супутникова охоронна система "Навігатор".

Багато людей, намагаються захистити свою машину від угону різними способами. Але в більшості випадків, нічого не допомагає і машину крадуть. Після такого випадку, знайти машину дуже складно і практично неможливо. Але за допомогою такого інструменту як супутникова охоронна система, ви зможете завжди підтримувати зв'язок зі своєю машиною, і дізнаєтеся, де вона знаходиться за лічені секунди, і де б ви не були.

автосигналізація

В основному, всі такі системи працюють або з GPS або з GSM. Коли спрацьовує сигналізація автомобіля, оператор починає дивитися, куди пересувається автомобіль, причому злодій цієї сигналізації ніяк не помітить. Оператор повідомляє в команду швидкого реагування про крадіжку автомобіля і дає їм координати, коли вони недалеко від нього, оператор відключає двигун і злодій спійманий.

Супутникова система стеження а також моніторингу «Навігатор» займається контролем та охороною будь-яких віддалених об'єктів, і є дуже потужним інструментів у цьому плані.

Маючи в будинку персональний комп'ютер з підключенням до інтернету, ви зможете стежити за переміщенням свого автомобіля за все планеті. Причому, вам не потрібно буде встановлювати якесь додаткове обладнання для цього.

Будь-яка охоронна система повинна бути надійною, конфіденційної, точної і швидкої передачі даних. Такі функції на вищому рівні має система «Навігатор».

автосигнализация1

Відбувається, обмін даних між базою даних і модулем стеження, через GPRS-з'єднання, що забезпечує постійний потік даних, надійний зв'язок та захист всієї інформації. Порівняно з каналом GSM, в якому обмін відбувається через з'єднання CSD, GPSR гарантує, що інформація буде доставлено швидко і в повному обсязі. Такий канал для передачі даних, надається практично будь-який оператор мобільного зв'язку.

Під час охорони об'єкта, який пересувається, потрібна велика точність у координації роботи, особливо тоді, коли виникає нештатна ситуація. Коли використовується супутникова охоронна система, в автомобіль встановлюють спеціальний контролер, який в себе включає GSM і GPS-модулі. Контролер, який має досить високу швидкість вимірі, приблизно кожних 10 секунд виробляє вимір всіх даних про автомобілі, де він знаходиться і з якою швидкістю їде. За допомогою цієї системи, ви маєте можливість дивитися за пересуванням об'єкта, дивитися, де він зупинявся, відкривалася чи двері або багажний відсік, чути розмови в кабіні, і навіть була включена тривожна кнопка. Можна також організувати можливість втручання оператора, який зможе, наприклад, заблокувати двигун, коли автомобіль викрали, після чого викликати правоохоронні органи.

Замовити супутникову охорону систему Навігатор!