Програма Навігатор
Програма Навігатор призначена для поліпшення ефективності використання транспортного засобу, а також забезпечення його і захисту. Ефективність використання ТЗ, його захист і безпека забезпечується за допомогою застосування глобальних технологій позиціонування (GPS), супутникового і мобільного зв'язку і програмного забезпечення gps.
Програма Навігатор ділитися на дві частини:
- Апаратна (мобільна).
- Програмна (диспетчерський центр)
Мобільна частина відображається у вигляді електронного блоку так званого мобільного терміналу, яке кріпитися до транспортного засобу. Так як термінал працює автоматично, відбувається накопичення, обробка і відправка на диспетчерський центр повної інформації про стан об'єкту: його швидкість, координати, стан контрольних датчиків, які встановлюються на системах і агрегатах автомобіля, фотографії зображень з кабіни і аналітична (статистична) інформація про пересування об'єкта.
Диспетчерський центр – це основна частина програми Навігатор, в яку входять комп'ютери (один або кілька), а також картографічне і програмне забезпечення gps.
Диспетчерська частина використовується при спостереженні і управлінні підключених автомобілів, а також для налаштування і управління системою бази даних. На електронній комп'ютерній карті диспетчера відображається інформація, яка передається з мобільного терміналу.
Програма Навігатор включає в себе наступні можливості:
Моніторинг:
- Автоматично відображає інформацію в режимі онлайн.
- Надає повний доступ до інформації про стан і місцезнаходження об'єкта, який спостерігається в даний період і за будь-який інший період з моменту, коли було встановлене обладнання.
- Можливість для організації робочих місць диспетчерів в необхідній кількості з різними правами доступу.
Контроль:
- Інформаційний доступ який включає в себе дані : кількість пробігу, маршрут, швидкость та напрямок руху, місце розташування, місця з тривалістю стоянок, стан транспортного засобу.
- Автоматизація контролю за заданими географічними зонами, а також маршрутами об'єктів.
- Оповішення диспетчера, якщо відбулося відхилення транспортного засобу від заданого маршруту або його виїзду з контрольованої зони, під час проходження контрольних об'єктів.
- Багатофункціональна система відстеження дій водія, яка спрямована на створення перешкод коректної роботи системи.
Звіти:
- Можливість створювати звіти різних типів (в електронному та паперовому вигляді) з відображенням всієї інформації. Також є готовий шаблон звітів і редактор звітів, який дає можливість створювати власні форми звітів.
Редагування векторних карт:
- Редагування об'єктів, які вже присутні на карті, а також нанесення власних, наприклад: дистриб'юторські мережі об'єктів (аптеки, магазини тощо) з відображенням інформації у звіті.
Безпека:
- Прийом тривожних повідомлень від об'єкта, який спостерігається у разі якщо виникла тривожна ситуація (відбулося викрадення або аварія), при натисканні тривожної кнопки. Кожне з подій може належати кожному з 3-х рівнів тривоги і супроводжуватися звуковою або візуальною індикацією.
- Дублювання тривожних повідомлень від об'єкта на мобільний телефон.
- Автоматично або дистанційно здійснювати управління різних пристроїв, наприклад у разі якщо отриманий сигнал викрадення дистанційно заблокувати двигун автомобіля.
Контроль палива:
- Встановити ємнісний датчик палива в бак транспортного засобу, а також відстежити місця, їх обсяги заправок, зливи (похибкою не більше 3%), середня витрата палива (тільки для автомобілів з дизельними двигунами).
- Підключення до штатного датчика палива, а також визначити факти заправок і зливів палива з похибкою штатного датчика. Недолік очевидний через повну залежность від стану штатної електрики на борту автомобіля.
- Зробити розрахунок витрати палива в залежності від пробігу з нормами витрат для легкових автомобілів. Дане обчислення проводитися програмно.
Можливості та аксесуари:
- Підрахунок мотогодин на основному двигуні і на додаткових механізмах.
- Камера для отримання фотографій автомобіля, які відбувалися в салоні або за його межами.
- Температурний датчик для фіксації температури навколишнього середовища (для рефрижератора), а також для підключення декількох датчиків.
- Гучний зв'язок, який організовує двосторонній голосовий зв'язок з водієм.
- Мікрофон для одностороннього голосового зв'язку і для режиму прослуховування салону.
- CAN-адаптер, зчитує дані, які передаються з бортового комп'ютера автомобіля. Отримує інформацію про швидкість, рівень і витрата палива, мотогодини, пробіг, температуру двигуна. Працює не на всіх транспортних засобах.
Схожі записи: