Опис програмного забезпечення

В опис програмного забезпечення Навігатор входить набір векторних карт, система звітів. Для моніторингу автопарку не потрібно встановлювати на комп'ютер ніякого програмного забезпечення. Всі спостереження і отримання звітів можна отримати через інтернет в режимі онлайн.

Підключившись, система Навігатор надає можливість організувати власний автономний сервер, що не залежить від наших диспетчерів і керований безпосередньо вами. Це дозволить вам і вашим співробітникам у режимі онлайн мати доступ до інформації про стан автопарку. При чому здійснювати доступ можна з будь-якого місця і в будь-який час, не залежно від часового поясу.

Особливо зручним є оперативний моніторинг. Свіжі дані оновлюються регулярно в автоматичному режимі, не вимагаючи втручання диспетчера,по каналу GPRS. Але при цьому ви можете створювати звіт за будь-який період часу. Крім можливості перегляду оперативних даних вам надається можливість зв'язатися в будь-який момент з об'єктом, що знаходиться під наглядом системи. Цей зв'язок здійснюється через канал передачі даних (CSD) або за допомогою SMS.

Система-Навігатор, дозволяє вирішити широкий спектр задач логістики, значно полегшуючи роботу диспетчера, допомагає зробити роботу автопарку більш ефективною і знизити витрати.

Основні завдання, які входять в опис програмного забезпечення Навігатор:

  • Контроль місця розташування автотранспорту вашого автопарку. При встановленому пакеті Google Earth з'являється можливість імпортувати дані з Навігатора.

контроль місця розташування автотранспорту

  • Контроль руху і швидкості (можливість візуально відображати швидкісний режим на карті і прийом тривожних повідомлень у разі перевищення швидкості, включаючи можливість екстреної блокування двигуна).

контроль руху і швидкості

  • Контролювати проходження маршруту, присутність маршруту в заданій географічній зоні або виїзд за її межі (з відображенням лінії шляху, місць і часу стоянок).

проходження маршруту

  • Контроль витрат ПММ у якому вказується місця та обсяги заправленого і злитого палива.
  • Контролювати стан різних типів датчиків (датчик(і)відкриття дверей, капота, багажника, температури, вологості.)

стан різних типів датчиків

  • Контроль за підрахунком експлуатаційних характеристик (мотогодин двигуна, пробігу, працездатність виконавчих механізмів та ін)
  • Управління і контроль за різними виконавчими механізмами (наприклад, дистанційно заблокувати двигун)
  • Встановлення двостороннього голосового зв'язку з водієм (режим «Прослуховування салону», можливість водія сигналізувати в нестандартних випадках, можливість диспетчера оперативно реагувати в разі небезпеки транспорту, вантажу або персоналу).
  • Можливість змінити конфігурацію обладнання в будь-який момент часу з Диспетчерського центру.

Система Навігатор оснащена програмним обладнанням, яке направлено безпосередньо на побудови звітів, і містить у собі ряд попередньо встановлених форм, а саме: маршрутний лист, паливо, порушення, мотогодини, а також дає можливість користувачеві створювати власні форми, для своїх потреб. Дана система надає звіти за будь-який проміжок часу, зберігає інформацію по всіх маршрутах, інформацію щодо витрат ПММ, та інші необхідні дані.

Системний адміністратор може всім користувачам призначити різні права доступу, а також контролювати, хто і як використовує програму, відстежувати сесії інших користувачів, блокувати їх при необхідності.

Інтуїтивно зрозумілий і простий в освоєнні інтерфейс програми допомагає в адмініструванні, не вимагаючи від людини особливих навичок і навчання.

Замовити програмний комплекс Навігатор!