Програма Wialon

На сьогоднішній день система супутникового моніторингу Wialon є найпопулярнішою системою для організації контролю автопарку. Причина такої популярності Wialon серед операторів і інтеграторів, що впроваджують системи моніторингу транспорту, полягає в його надійності, швидкості роботи, можливості зміни конфігурації і масштабування.

Крім того система супутникового моніторингу Wialon може працювати з фактично будь-якими моделями GPS і ГЛОНАСС трекерів і контролерів (вже більше 200 автомобільних трекерів, понад 30 персональних трекерів, спеціальне ПО для мобільних телефонів, смартфонів і КПК та інше спеціальне обладнання), і один сервер Wialon може вести моніторинг декількох десятків тисяч автомобілів одночасно.

Таким чином, одного сервера достатньо щоб забезпечити GPS моніторингом або ГЛОНАСС моніторингом всі транспортні підприємства навіть великого регіону.

wialon

Можливості супутникового моніторингу Wialon:

  • Wialon має широкі можливості для вільної конфігурації і подальшого розширення системи моніторингу, контролю транспорту і витрати палива. Є можливість встановлювати додаткові функціональні модулі та пакети розширення навіть під дуже специфічні запити Ваших клієнтів. Вбудована в Wialon система білінгу дозволяє Вам повністю контролювати можливості і дії користувачів Вашої системи.
  • Інтегрована в програму для супутникового моніторингу Wialon система зберігання даних на базі Oracle ® і можливість розгортання Вашого сервісу моніторингу на основі операційної системи Linux дозволяє значно знизити витрати на першому етапі реалізації Вашого проекту навіть якщо Ви встановлюєте Wialon на своєму сервері. А можливість використання Wialon Hosting взагалі позбавляє Вас необхідності мати свій сервер і займатися його адмініструванням.
  • В системі моніторингу Wialon Ви зможете використовувати практично будь-які карти, починаючи від Google, Yahoo, OpenStreet, WebGis або Яндекс і закінчуючи платними картографічними сервісами, такими як Visicom. Також Ви можете додавати в систему моніторингу транспорту векторні карти від сторонніх розробників або свої власні.

Особливості платформи супутникового моніторингу Wialon:

  • Розподілена клієнт-сервер архітектура;
  • Модульна побудова системи;
  • Масштабованість і продуктивність достатня для роботи з десятками тисяч об'єктів моніторингу;
  • Можливість використання будь-якого типу навігаційно-зв'язкового обладнання;
  • Можливість віддаленого керування пристроями по каналах SMS і GPRS;
  • Інтегрована підсистема роботи з векторними картами та ГІС серверами;
  • Можливість використання установки як на Linux, так і на Windows сервера.
Замовити систему супутникового моніторингу Wialon!