Програма для gps моніторингу

На сьогоднішній день програма для моніторингу транспорту є одним з головних елементів у сучасних системах моніторингу транспорту і контролю палива. Так як саме з програмою для gps моніторингу щодня працівникам доводиться стикатися, які відповідають за автопарк.

Вибираючи систему моніторингу дуже важливо звернути свою увагу на спеціалізовану програму для моніторингу транспорту (ПЗ), яка буде максимально зручною і корисною.

програма для gps моніторингу

Компанія «Інтелектуальні системи контролю» пропонує програми моніторингу транспорту "Навігатор" і "Wialon" які мають зрозумілий користувальницький інтерфейс, зручні у використанні і включають в себе цілий ряд параметрів:

  • Моніторинг
  • Контроль
  • Звіти
  • Редагування векторних карт
  • Безпека
  • Контроль палива

Програма моніторингу автотранспорту дозволяє відстежити всі транспортні засоби і отримати докладну інформацію по кожному об'єкту. Програма моніторингу транспорту забезпечує повний інформаційний доступ до контролю автотранспорту, витрати палива і обслуговування.

Програма моніторингу автотранспорту робить збір повної інформації про стан об'єкту: адреса розташування, швидкість, стан акумулятора і запалювання. На карті програмного забезпечення gps можна переглянути детальний маршрут пересування транспорту, напрямок руху, адреса, тривалість стоянок.

Програма контролю автотранспорту оптимізує логістику і маршрути. Програмне забезпечення gps - це передові технології для вашого бізнесу.