Система звіту

В програму Навігатор включена потужна система звіту, яка включає в себе ряд передбачених форм. Також користувач може створювати і настроювати власні форми звіту, згідно своїм потребам.

У базовий набір, що поставляється з програмним забезпеченням, входять такі форми звіту:

Звіт маршрутний лист і паливо

Звіт виводить інформацію про місця стоянок транспортних засобів за звітний період, його пробіг, средную швидкість, витрата палива по расходомеру або норморосходу.

маршрутний лист та паливо

Звіт палива, і його витрата

Звіт виводить інформацію про витрату палива по датчику рівня палива. У звіті зазначаються заправки (місце розташування та обсяг), можливі зливи (місце розташування та обсяг), пробіг, загальний розхід палива за звітний період.

звіт по витраті палива

Звіт про пробіг

Звіт виводить інформацію по пробігу ТЗ (з класифікацією по філіям) у порівнянні з плановим пробігом і пробігом по одометру транспортного засобу.

Звіт по пробігу

Звіт по змінах

Звіт виводить інформацію по пробігу, заправках, зливах, витраті палива з розподілом по змінах (тимчасові інтервали і кількість змін можна настроювати).

звіт по змінах

Звіт з тривожних подій

У звіті виведена інформація про події, які користувач відзначив як "тривога": відключення зовнішнього живлення, втрата координат, порушення швидкісного або температурного режиму і т. д.

звіт з тривожних подій

Звіт "Найманий транспорт

Звіт дає можливість розділяти інформацію по руху об'єкта в "робочих" і "особистих цілях. Може застосовуватися в компаніях, які використовують у своїй роботі найманий транспорт.

звіт найманий транспорт

Замовити програму Навігатор!