GPS моніторинг персоналу

Успіх компанії залежить від керівництва і безперебійної роботи персоналу. Для досягнення позитивного результату, керівнику потрібно постійно контролювати співробітників.

Для отримання результату керівнику потрібно:

  • Забезпечити контроль робочого дня.
  • Правильно скоординувати дії персоналу.
  • Отримати звіт про виконану роботу.
  • Вчасно вирішити проблеми, які виникають при виконанні поставленого завдання.

Спеціально для цих цілей компанія Інтелектуальні системи контролю пропонує систему GPS контроль співробітників, яка відстежує персонал, який знаходиться поза зоною офісу. Система GPS моніторинг співробітників показує місце розташування в режимі online, пройдений маршрут, траєкторія рухів, час зупинок, статус про виконану чи не виконану роботу, автоматичне формування звітів, повідомлення в разі відхилення маршруту.

Для проведення детального моніторингу персоналу ми рекомендуємо використовувати компактні, переносні jps трекери і телефони з інтегрованими jps приймачами, які працюють на ОС Android.

gps моніторинг персоналу в Хмельницькому

Специфіка роботи програми

Перш за все на мобільний пристрій встановлюється програмне забезпечення версія продукту 1.6 і вище, яке зробить активізацію jps приймача для визначення місця розташування. Програма визначає координати співробітника і передає інформацію в реальному часі на сервер через канали зв'язку GSM.

З допомогою клієнтського програмного забезпечення "Навігатор" можна побачити пройдений маршрут і сформувати звіт. У системі моніторингу персоналу задаються контрольні точки для контролю і відстеження співробітників.

Переваги і недоліки мобільних пристроїв над jps трекерами
У переносних пристроях головний недолік - акумуляторний заряд. Співробітники спеціально забувають зарядити із-за чого відбувається втрата зв'язку. Досвід роботи показує, що випадки з зарядженим акумулятором трапляються рідше і призводять до відключення пристрою від моніторингу.

Як замовити систему GPS моніторингу співробітників в Хмельницькому

Ми працюємо в Хмельницькому і ви зможете запросто замовити послугу. Для цього зателефонуйте за телефоном (0382) 72-55-10 і (050) 436-15-16 - Олександр.

Замовити GPS моніторинг персоналу!

Схожі записи: