GPS трекер для дітей

"Зникнення дітей" новина, яка змушує задуматися кожного з батьків. Від цієї проблеми кожен день батьки переживають за своїх дітей відправляючи на заняття, тренування або на вулицю.

Спеціально для таких випадків компанія GPS-GROUP пропонує рішення - "GPS трекер для дітей". З допомогою нього ви контролюєте місцерозташування дитини за допомогою системи GPS навігації.

Сам по собі GPS трекер компактний і функціональний пристрій, який виконує стеження. Він об'ємом з сірникову коробку і вагою 60 грам, вільно вміщається в кишеню. Перевагою індивідуального GPS трекера це водозахисний блок-корпус і кнопка "SOS", якщо терміново знадобитися допомога.

GPS трекер для дітей

Як працює система спостереження за дітьми

Супутникова навігація виконує постійний контроль за дітьми. Кожен клієнт отримує конфіденційний доступ в особистий кабінет. Зайти в нього можна з таких пристроїв, як комп'ютер, смартфон або планшет.

Система моментально відстежує місцезнаходження дитини, якщо він раніше пішов зі школи, відхилився від проходження щоденного маршруту додому, або пішов гуляти

Переваги з системою стеження:

  • Розташування в реальному часі
  • Вивести пройдений маршрут і події за вказаний відрізок часу
  • Сформувати геозони для навчальних закладів, будинки
  • Налаштування подій з подальшою передачею на телефон чи електронну адресу

Інтерфейс системи GPS стеження за дітьми дає відправити SMS запит на надання точної адреси і координат пересування дитини. Функція дозволить миттєво зорієнтуватися і знайти дитину.

Геофони.

Геозона – показує ділянку на карті, яка цікавить користувача. Система дозволяє сформувати на карті необмежену кількість геозон.

Оповіщення.

Оповіщення дозволяє бути в курсі заданих подій дитини. Оповіщення виконує спостереження за входом і виходом з геозони.

GPS маяк для дітей

GPS трекер - маячок для стеження за людиною. Ми пропонуємо 2 види маячків, які виконують спостереження за дітьми:

  • Трекери персонального використання. GPS трекер - пристрій (маяк), ефективний у використанні за рахунок своїх габаритів. GPS маячок для дітей можна сміливо покласти в портфель, кишеню. GPS маячок обгорнутий щільним водонепроникним корпусом, "тривожною кнопкою", тривалою роботою акумулятора.
  • Мобільні додатки. Впровадити програми можна в планшет або смартфон дитини. Мобільні пристрої підтримують операційну систему Android або IOS. GPS приймач активізується трекером після чого встановлюються гнучка конфігурація для точного визначення маршруту дитини.

Інструкція для використання:

  • Віддаємо GPS маячок дитині або впроваджуємо додаток на мобільний пристрій.
  • Робимо конфігурацію моніторингу, встановлюємо зони на карті пересування.
  • Виконуємо стеження через персональний кабінет. Отримуємо звіт про пересування між зонами через електронну адресу або SMS.

Як контролювати з мобільного:

  • Натиснути кнопку "Де ти". По натисненню, через пару секунд ви дізнаєтеся місцезнаходження дитини.

Послуга "GPS маячок для дитини" від компанії GPS-GROUP дозволить батькам залишатися спокійним за своїх дітей. Замовити послугу можна на сайті, для цього зателефонуйте нам (0382) 72-55-10 або (050) 436-15-16 - Олександр.

Залиште заявку прямо зараз і ми підберемо найкращий GPS трекер для вашої дитини!