GPS навігатор з відеореєстратором

GPS навігатор з відеореєстратором - це укомплектований пристрій, що відображає не тільки вказаний шлях, але і допомагає зафіксувати різного роду інциденти на дорозі.

У цілому до корпусу приладу gps прикріплюється відеореєстратор. В результаті навігатор виконує дві функції gps:

  1. Позиціонується в місцевості та побудова маршруту по gps
  2. Безперебійна відео фіксація подій на дорозі

Відеореєстратор - це звичайна відеокамера, яка при включеному режимі записує всі події, що відбуваються на дорозі. Всі події він фіксує і записує в свою інформаційну пам'ять.

Головною складовою gps навігатора з відеореєстратором є процесор і його потужність. Чим вище потужність, тим краще і швидше буде записуватися інформація. Частота з якою він може працювати досягає 600 MHz.

При такій частоті навігатор може синхронно виконувати gps операції без затримок і знімати плавно без уповільнень.

GPS Реєстратор працює наступним чином: стару запис він замінює нової. Тривалість запису залежить від якості короткого відео і кількості внутрішньої пам'яті.

навігатор + відеореєстратор

Якщо купити GPS навігатор з відеореєстратором в Україні що ви отримаєте?

Перше, що варто сказати це gps пристрій 2 в 1, за рахунок чого зможете істотно заощадити. По друге функція GPS у багато разів розширює перелік функцій у використанні порівняно із звичайною автокамерой.

Крім того, навігатор відображає у відео матеріалі gps координати пересування, час, швидкість, дату. З допомогою цих критеріїв можна швидко розібратися в случии з ДТП.

Інтернет магазин GPS-GROUP пропонує GPS навігатор з відеореєстратором купити за низькою ціною і високої якості. Щоб зробити правильний вибір ми надаємо повний перелік gps пристроїв з характеристиками, докладним описом, видеообзорами.

Перед тим як вибрати автомобільний навігатор з відеореєстратором потрібно зрозуміти, для яких цілей він потрібний?

Насамперед, все залежить від місцевості, на якій ви будете проїжджати. На це GPS пристрій потрібно встановити карти України, СНД, Європи.

Є ще такі типи gps пристроїв, які дають можливість завантажувати додаткові карти. Більшість GPS пристроїв з відеореєстратором працюють на ОС Windows, Linux, Google. Кожен користувач вибирає сам, яке НА йому використовувати і в якому інтерфейсі йому більш зручно працювати.

вибір пристрою

Дуже важливу роль у виборі gps відео спостереження відіграє розширення дисплея. Чим вище, тим більш якісну картинку на виході можна отримати. Найпопулярніші розширення, які використовують (640*480, 848*480 і 1280*720, 1440*1080, 1920*1080 пікселів).

Але варто пам'ятати, чим більше відео розширення навігатор, тим менше кадрів обробить процесор. Навігатор з потужним процесором здатний вирішити цю проблему. Вони забезпечуються декількома ядрами, що дозволяють швидко обробити інформацію.

Розробники навігатор з відеореєстратором випускають gps прилади, що працюють із двома процесорами для більш швидкого виконання операції.

Розмір екрана є важливим параметром в навігаторах. Як правило, вибирають прилади 4,3, 5.0, 6,0, 7,0 дюймів.

З-за різновиди моделей gps навігатор з відеореєстратором може використовуватися для розваг. П'яти дюймовий навігатор можна використовувати як повноцінний програвач. Найголовніше щоб дисплей був покриттям для гарного відображення картинки на екрані.

У деяких моделях gps впроваджуються USB порти для передачі інформації через смартфон, ПК, ноутбук.

Бюджетний, дорогий навігатор з відеореєстратором оснащуються gps Bluetooth, за рахунок якої можна передавати інформацію на відстані між приладами. З функцією вихід в інтернет, ви зможете в дорозі дізнатися всю необхідну інформацію на трасі, пробках, оцінити поточну ситуацію і прийняти правильне рішення.

Все gps дані навігатор озвучується голосом і водій завжди зможе вчасно відреагувати.

Також перед тим як купити навігатор з відеореєстратором ми рекомендуємо почитати відгуки клієнтів які вже встигли придбати у нас. Ми поставляємо тільки якісні gps товари і здійснюємо швидку доставку по Хмельницькому і Україні.

Якщо ви твердо вирішили придбати GPS-навігатор з відеореєстратором, зателефонуйте нам. Ми проконсультуємо вас і підберемо той навігатор, який буде оптимальним для вас за ціною і якістю.

Замовити GPS навігатор з відеореєстратором!