GPS навігатори

Склад апаратної частини входить множина компонентів, які сильно впливають на роботу пристрою:

 • Сhipset. Являє собою безліч мікросхем, головною з яких є процесор. Процесор відповідає за всю роботу приладу, а також приймає і обробляє сигнал з супутника отриманий від модуля для обчислення координат.
 • Антена. Служить для передачі навігаційних даних із супутників. Вона автоматично налаштовується на потрібну частоту.
 • Екран. Виводить всі необхідні дані.
 • Оперативна пам'ять. Відповідає за швидкодію пристрою.
 • BIOS пам'ять. Служить для передачі інформації від апаратної до програмної частини.
 • Flash-карта. Інтегрована карта пам'яті відповідає за операційну систему, програмне забезпечення і всі користувальницькі дані.
 • Bluetooth, GPRS і багато іншого. Ці допоміжні елементи плати можуть бути задіяні тільки в окремих моделях пристроїв.
 • Роз'єм для підключення. Роз'єм служить для підключення зовнішніх приладів таких як: зарядний пристрій, гарнітура, слоти для пам'яті і. т. д.

До складу програмної частини входить BIOS, операційна система (ОС), програмне забезпечення, програми для навігації, різні програми:

 • BIOS. Міні програма, яка надає API доступ ОС до пристосування GPS навігатора
 • Операційна система. Використовується як від власного виробника, так і він стороннього. Найбільш популярною є операційна система формату Windows CE.
 • Програмне забезпечення. Надає зрозумілу і комфортну роботу з пристроєм, містить велику кількість потрібних бібліотек для нормальної роботи встановлених програм.
 • Програма для навігації. Може використовуватися як від власного виробника, так і він стороннього. Найбільш популярними вважаються програми від сторонніх виробників, таких як: Автосупутник, Navitel, Сітігід і. т. д.
 • Різні програми. Як правило це можуть бути програми для перегляду, ігри та інші програми.

GPS навігатори

Навігатори GPS, особливості і переваги кожного з видів

На сьогоднішній день більш затребуваними вважаються обладнання таких виробників як: Garmin, Pioneer, Tenex, Prestigio. Модельний ряд цих виробників дозволяє розділити всі GPS пристрої на такі типи:

автомобільні gps навігатори

спортивні gps навігатори

туристичні gps навігатори

мотонавигатори

АвтомобільніСпортивніТуристичніМотонавигатори

Автомобільний навігатор призначений для допомоги водієві в місті, знаходити легко і швидко потрібну вулицю, будинок, адресу і. т. д. Цей тип GPS навігатора чудово кріпиться на лобове скло вашого автомобіля.

Перше, на що варто звернути свою увагу - розмір дисплея. Все залежить від діагоналі матриці, чим вона більше, тим зручніше користуватися GPS навігатором, так як під час їзди, водій дивимося не повністю, а лише на певний ділянку.

Діагональ з матрицею від 5 дюймів і вище має бути достатньо що б допомогти водієві отримати всю необхідну інформацію. Якщо ви вирішили поїхати в невідоме місто, то автомобільний GPS навігатор безсумнівно стане для вас незамінним помічником.

Припустимо ситуацію що ви знаходитеся в пробці і не знаєте як скоротати час, автомобільний GPS навігатор допоможе вам. Він дозволяє дивитися відео, фотографії, слухати музику і багато іншого. Крім того автомобільний GPS навігаторі є чудова функція "Bluetooth + Hands Free", з допомогою якої можна підключити навігатор до мобільника. З допомогою цієї функції Ви завжди зможете зв'язатися в екстрених випадках або просто подзвонити своїм близьким або друзям.

Спортивний тип GPS навігатора відмінно використовується під час заняття різного виду спорту, як біг, плавання, велосипед. При цьому навігатор дозволяє вам контролювати всі необхідні для вас параметри, для того щоб правильно скоординувати ваші тренування.

Вся накопичена інформація записується в енергозалежна пам'ять для аналізу та вивантаження її на ПК, а також для детального аналізу і побудови тренувань. Перевагами такого навігатора очевидні - потужний захищений корпус і доступна ціна для покупки.

Туристичні GPS навігатори відносяться до окремого ряду навігаційних пристроїв. Вони як правило добре підходять для активного туризму або піших прогулянок. Корпус GPS пристрої IPX7 дуже міцне, надійне, водонепроникне. Також дуже якісно приймає супутникові сигнали отримані в найскладніших ділянках місцевості: в густих лісах, горах, ярах.

Вибираючи такий тип GPS навігатора варто звернути свою увагу на те, що він дуже компактний, має невелику вагу і відмінного підходить для туризму.

Мотонавігатор - це універсальний GPS-прилад, який кріпитися на борту мотоцикла. Основні функції, які він використовує практично нічим не відрізняються від автомобільного GPS навігатора, за винятком своїй унікальній конструкції.

Мотонавігатор також має міцний водонепроникний корпус захищає його від потрапляння бруду, пилу, води. Елементи навігації таких GPS навігаторів є великими, простими і зручними для того щоб його можна було використовувати в рукавичках.

Підводячи підсумки можна сказати про те, що якщо ви твердо для себе вирішили купити хороший GPS-навігатор, потрібно в першу чергу звернути увагу на характеристики і виробника. Інтернет-магазин GPS-GROUP надає повний спектр послуг для того щоб купити GPS навігатори по хорошим цінам і відмінній якості.

Для цього просто натисніть (допомога в обладнанні) або зверніться в розділ контакти. Наші фахівці зв'яжуться з вами та нададуть повний спектр послуг, а також дадуть відповідь на всі ваші питання.

Замовити GPS навігатор!