iGO 8 Україна

870

Доставка:
Оплата:
Гарантія:
  • 1 рік (на усі товари)

Основні переваги навігаційної програми:

Igo Дружній інтерфейс. Програмне забезпечення Igo дивно легко освоїти. У програми зручний для використання дружній інтерфейс. Кожна функція або налагодження можуть бути досягнуті за один-два дотики до екрану, незалежно від того, на якій сторінці ви знаходитесь.

Мова меню і карт. Карти та меню українською мовою.

Також є можливість вибрати меню російською чи якоюсь іншою мовою з багатьох можливих. При виборі іншої мови меню, включно з російською, карта і пошук за адресою будуть латиницею.

Багатоваріантний пошук і прокладання маршруту:

  • за адресою;
  • до об'єктів інфраструктури (РОІ - готелі, заправки, банкомати, аптеки тощо);
  • по карті;
  • за географічними координатами;

Установки маршруту. Програма дозволяє вибрати тип транспортного засобу (автомобіль, велосипед, пішохід, автомобіль невідкладної служби тощо), виняток (грунтові дороги, розвороти тощо) для розрахунку оптимального маршруту.

Денний/нічний режими роботи карти. Розробники Ідо надали особливу увагу для того, щоб екран програми не тільки мав прекрасний вигляд, але і щоб він легко читався при будь-яких умовах. Для цього в програмі застосована функція автоматичного переходу з денного режиму до нічного і навпаки в момент заходу або сходу Сонця.

Картографічне покриття: Версія (2014.09). Щодо попередньої версії карти 2014.03, в нову версію внесено наступні зміни:
Загальна довжина дорожньої мережі збільшена на 2 300 км і тепер становить 475 600 км.

Додано детальне покриття для 8 населених пунктів, а саме:

  • Автономна Республіка Крим: р. Джанкой, смт. Заозерне, с. Дмитрівка, с. Мичуриновка;
  • Одеська область р. Котовськ, с. Вестерничаны, с. Куяльник;
  • Хмельницька область: р. Нетішин.

Детальне покриття вулично-дорожньої мережі збільшено на 0,2% і охоплює 53,4% від усього населення України. На території з адресним пошуком проживає 46,6% населення.

Контури будівель додано в 4 населених пунктах: Автономна Республіка Крим: р. Джанкой, р. Євпаторія, с. Дмитрівка, с. Мичуриновка.

Висоти будівель (3D) додані в 3 населених пунктах: Автономна Республіка Крим: р. Джанкой, с. Дмитрівка, с. Мичуриновка.

Кількість об'єктів (POI) збільшена до близько 82 670.
Враховано велику кількість повідомлень зворотного зв'язку від користувачів.

Таким чином, карта КартБланш Україна 2014.09 включає детальне покриття 931 населеного пункту (53,4% від населення України), у тому числі 178 міст; майже все це покриття (46,6% від населення) включає адресний пошук. Карта містить докладне покриття 11 районів Київської області (Білоцерківського, Бориспільського, Бородянського, Броварського, Васильківського, Вишгородського, Кагарлицького, Києво, Святошинського, Макарівського, Обухівського та Переяслав-Хмельницького), дворові проїзди багатьох міст. Загальна довжина дорожньої мережі становить 475 600 км, включаючи безліч грунтових доріг.

           
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.