IGO8 Європа

910

Доставка:
Оплата:
Гарантія:
 • 1 рік (на усі товари)

Nav N Go igo 8 Europe для КПК і комунікаторів Gps-Навігація по 43 країн Європи, включаючи Україну!

На сьогоднішній день продукція компанії Nav N Go, програма Gps - Навігації igo, призначена для використання на кишенькових персональних комп'ютерах і комунікаторах під керуванням Wіndows Mobіle - одне з кращих і найбільш сучасних рішень у цій області. Немає необхідності в проходженні процедури завантаження або реєстрації картки через Інтернет. Ви можете одразу перейти до пошуку потрібної адреси або планування маршруту.

У програмі реалізована справжня 3 D-Навігація з тривимірними зображеннями будинків, історичних пам'яток, рельєфу та інших об'єктів.

У цій версії був істотно перероблений інтерфейс програми, який став більш зручним і привабливим, і має тепер два режими: "простий" - для "новачків" і "розширений" - для досвідчених користувачів.

Основні переваги Igo:

 • Сумісність з більшістю мобільних пристроїв на ринку. ідо поставляється на Sd-Карті пам'яті об'ємом 4 ГБ з адаптером 3 в 1: SD, mіcrosd, mіnіsd, завдяки чому програму можна встановити на більшість мобільних обладнань, включаючи ультратонкі і ультралегкі пристрою. Програма підтримує різні дозволи і орієнтацію екрана, в тому числі широкоекранний формат.
 • Простота використання. Кожна функція або налаштування можуть бути викликано за допомогою одного-двох дотиків екрану, незалежно від того, в якому місці програми Ви знаходитесь. Також інтерфейс програми має великі екранні кнопки, зручні для роботи без стилуса і інтелектуальну клавіатуру, яка полегшує пошук адреси, РОІ і т. д.
 • Наскрізна навігація по всій Європі. Автоматична прокладка маршруту від дому до дому з урахуванням дорожніх знаків, дорожньої розмітки, рішення та пріоритетності проїзду по дорогах. Планування складних маршрутів через кілька точок з бездоганним перетинанням державних кордонів, дорожні покажчики з урахуванням їх виду в даній країні.
 • Можливість вибору способу розрахунків маршрутів. Доступні 4 способу розрахунків маршруту: "Простий", "Економний", "Короткий", "Швидкий".
 • Денний/нічний режими роботи карти. ідо автоматично перемикає карту з нічного режиму роботи у денний і навпаки на світанку і при мірою.
 • Відображення на карті камер спостереження за швидкістю.
 • Підтримка голосових підказок і інтерфейсу програми на 30 мовах.

Нові можливості Nav N Go Igo 8:

 • Тривимірна навігація з моделями будинків, особливостями рельєфу цілих міст. Тепер у ідо існують двовимірний (2D) і тривимірний (3D) режими карти. В тривимірному вигляді відображаються особливості рельєфу, підйоми дороги і відомі визначні пам'ятки, а також карти багатьох міст Європи. Об'ємні зображення будинків, а також всіх деталей рельєфу - від рівнин до найвищих гір - значно полегшують орієнтацію в просторі.
 • Два різних користувальницьких режиму. Для спрощення роботи з програмою існують два користувальницьких режиму - "Простий" і "Розширений". "Простий режим" відкриває доступ тільки до найнеобхідніших функцій програми, але орієнтуватися в ньому буде легко навіть новачкові. "Розширений режим" призначений для досвідчених користувачів, і дозволяє прокладати маршрути через кілька проміжних пунктів, створювати власні "цікаві точки", і багато іншого.
 • Додаткові можливості роботи з "цікавими точками" (РОІ). У програмі ідо версії 8 Ви можете не тільки шукати існуючі "цікаві точки" і редагувати їх, але і створювати власні "цікаві точки" і маршрути, а також обмінюватися ними з іншими користувачами через Інтернет (підтримка форматів Maps/Google Earth). Покращений пошук "цікавих точок" дозволяє шукати їх як біля певної адреси, так і вздовж маршруту. Пошук біля певної адреси може застосовуватися як до поточного стану, так і до будь-якого іншого адресою.
 • Зручний пошук за адресою. Пошук за адресою став простіше і більш зручний, можна вибрати мову клавіатури з декількох можливих, незалежно від обраного мови меню програми, клавіатура стала відображатися більш логічно і як пункт призначення тепер можна вибрати, наприклад, "центр міста".
 • Новий голосовий синтез мов. У програмі тепер 50 варіантів голосів на 30 мовах, додано 2 голосових профілю українською мовою .
 • Нові рішення в навігації і голосових підказках дуже вдало поєдналися з новим дизайном. Тепер вказується 2 найближчих повороти з відстанню яка залишилася до кожного з них, а також на карті відображається напрямок руху для вулиць з одностороннім рухом.

Бажаючи зробити навігацію по Україні більш якісним, зручним та максимально доступною для користувачів, постійно ведеться робота над оновленням карт і розширенням детального покриття.

Картографічне покриття:Україна + Європа (43 країни): Австрія, Албанія, Андорра, Білорусь, Бельгія, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Ватикан, Великобританія, Угорщина, Німеччина, Гібралтар, Греція, Данія, Ірландія, Іспанія, Італія, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Македонія, Молдова, Монако, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Сан - Маріно, Сербія, Словаччина, Словенія, Туреччина, Україна, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чорногорія, Чехія, Швейцарія, Швеція, Естонія.

           
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.