Карта НавЛюкс + Windows CE

400

Доставка:
Оплата:
Гарантія:
  • 1 рік (на усі товари)

НавЛюкс СЄ

Преміум навігація для приладів з Windows CE

НавЛюкс CE - це інноваційний продукт створений з думкою про водія, який потребує надійної навігаційної системи для користування в умовах реалій українських автошляхів. Карта Навлюкс - це ліцензійний продукт, розроблений спеціально для навігаторів на Windows CE, з використанням величезного досвіду розробки карт для Garmin, світового лідера на ринку автомобільної навігації. Карта НавЛюкс СЕ виготовлена з повним використанням даних картографічного продукту НавЛюкс Гармін. Опис релізів карти НавЛюкс повністю збігається з релізами НавЛюкс Гармін.

CE1

Ключові властивості НавЛюкс РЄ:

Виняткова деталізація.

Детальне покриття НавЛюкс 2014 R3 охоплює 1051 місто (93% міського населення України), які діляться на три рівня деталізації - Стандартний, Розширений і Преміум. Детальне покриття охоплює 181 855 км доріг, у тому числі 50 667 км міжміських трас. База даних точок інтересу містить 208 000 POI. З'єднані всі 30 109 населених пунктів України. Загальна довжина дорожньої мережі становить 620 602 км. Дорожню мережу утворюють 281 482 км доріг з покриттям, 20 228 км дворових проїздів, 318 892 км грунтовок та 4 961 км пішохідних доріг.

Геометрична коректність і точність по ПДР.

Дороги розділені відповідно до осьовим смугах розмітки, що забезпечує маршрути з коректними маневрами і під'їзди до місця призначення з відповідної сторони руху.

Актуальні умови і можливості проїзду.

Інформація про заборону поворотів, обмеження швидкості, напрямку руху і можливості проїзду збирається фахівцями виключно з дійсної дорожньої ситуації реального світу.

Контури будинків з адресною інформацією.

Забудова має правильну форму, нумерацію (при наявності) і виділена кольором за соціальним призначенням: торгові центри, навчальні та медичні установи, промислова забудова, будинки загального призначення.

Легальність.

НавЛюкс розробляється виключно на ліцензійному ПЗ Garmin, ESRI ArcGis і Manifold System з використанням сучасних супутникових знімків та ліцензійного картографічного матеріалу.

Підтримка користувача.

Карта тестується в реальних умовах, щодня і регулярно оновлюється.

Технологічні властивості НавЛюкс РЄ

  • Навігацію до парадного
  • Детальне покриття дворових проїздів.
  • Навігацію до парадного

CE2

З допомогою функції попередження водія про обмеження швидкості, пересування в місті і за його межами буде безпечніше. Ні один дорожній знак не залишиться непоміченим у картах з удосконаленим рівнем деталізації (для міст в Преміум, для трас - Преміум і Розширений).

ce3

* Багатомовність - укр./укр./англ. Відтепер, з новою функцією багатомовності, є можливість шукати населені пункти, вулиці і точки інтересу на зручному для користувача мовою. Багатомовність реалізовано для назв всіх 30 109 населених пунктів України, а також для всіх назв вулиць в карті НавЛюкс і для всіх POI в Києві

CE4

*Адресний пошук з буквами і дробами[Point Addressing]Функція, з допомогою якої можна легко знайти адресу з буквою, дробом або корпусом і будувати максимально зручний і точний маршрут.

CE5

* РОІБаза даних точок інтересу містить 208 000 POI. Більше 150 000 POI телефонів і адресну інформацію.

CE6

Рівні деталізації покриття в містах.Детальне покриття НавЛюкс 2014 R3 охоплює 1051 місто (93% міського населення України), які діляться на три рівня деталізації - Стандартний, Розширений і Преміум. Стандартний рівень деталізації охоплює 922 населені пункти і містить:адресну базу, точну мережу доріг, POI, контури будинків з поділом за соціальним призначенням і картографічну основу (зелені зони, гідрографія і т. д.)Для карти НавЛюкс 2014 R3 розроблений 41 населений пункт стандартного рівня деталізації.

Розширений рівень деталізації охоплює 72 міста,містить всі характеристики покриття стандартного рівня деталізації, а також:- дворові проїзди і маршрутизацію до парадного.Покриття з налаштованим рівнем деталізації охоплює більшість обласних центрів і великих міст.Для карти НавЛюкс 2014 R3 не розроблялися карти міст розширеного рівня деталізації.

Рівень деталізації Преміум охоплює 57 міст, містить всі характеристики покриття розширеного рівня деталізації, а також:- адресний пошук з буквами і дробами [Point Addressing];- допомога в дотриманні швидкісного режиму [Speed Limit];Покриття з рівнем деталізації Преміум охоплює міста-мільйонники та ряд обласних центрів.Для карти НавЛюкс 2014 R3 оновлені карти 37 міст до рівня деталізації Преміум. Рівень деталізації Преміум. Результат адресного пошуку з буквами і дробами [Point Addressing]:

CE8

           
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.