ЛВП OGM A 50

25400

Доставка:
Оплата:
Гарантія:
  • 1 рік (на усі товари)

OGM-A-50 – лічильники рідини з овальними шестернями. Принцип дії лічильників з овальними шестернями полягає в тому, що дві шестерні овальної форми, обертаючись під напором потоку рідини і перебуваючи в зачепленні, відмірюють при кожному обороті деякий об'єм рідини. Обертання шестерень передаються в лічильний механізм, перетворюючись в одиниці об'єму.

Витратомір OGM-A-50 дозволяють вимірювати потоки рідин з широким діапазоном в'язкості, саме тому лічильники OGM повсюдно використовуються для обліку нафтопродуктів, палива, олив, мазуту, хімічних і харчових рідин. Витратоміри рідин OGM-A-50 можна встановлювати як горизонтально, так і вертикально.

Витратомір OGM-A-50 виготовляється з алюмінію (OGM-A) і спеціального чавуну (OGM-I). Овальні шестерні можуть бути пластиковими або металевими в залежності від вимог, що пред'являються до приладів. Лічильники палива з овальними шестернями відрізняються компактними розмірами, простотою установки і зняття показань, а також вкрай низькою втратою тиску потоку, що проходить через прилад.

Прилади комплектуються як цифровим або стрілочним індикатором поточного потоку, а також цифровим індикатором скидного і повної витрати. Для обліку витрати віддаленим реєстратором, витратоміри рідини оснащуються генератором імпульсів, що видає, як правило, 1 імпульс при проходженні 1 літра рідини.

ПоказникиOGM-A-50
Номінальний діаметр, дюйм2"
Вимірюваний діапазон, л/хв30-300
Номінальний тиск, bar36,0
Точність, %±0,5
Повторюваність, %0,03
Максимальна в'язкість, вт1000
Маса лічильника, кг3,5
           
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.