Лічильники витрат палива та витратоміри

Лічильники витрат палива та витратоміри
Показано з 1 по 24 із 24 (1 сторінок)

Лічильники витрат палива або витратоміри призначені для вимірювання кількості з витраченого пального в баку автомобіля. Вони чудово дозволяють вести облік та проводити замір різного роду рідин: масел, дизельного пального, бензину.

Витратоміри палива можна використовувати не тільки на транспортному засобі. Їх можна встановити на різні види техніки і установы, такі як: вантажні автомобілі, тягачі, різні види тракторів, навантажувачі, грейдери, технологічний транспорт, тепловози, морські суду, пальники, котли, дизельні генератори.

Витратомір палива

Впровадження витратомірів палива дозволить власнику автопарку вирішити наступні завдання:

  • Здійснювати фактичний облік витрат бензину в баку автомобіля
  • Здійснювати фактичний облік витраченого часу на роботу технікою
  • Здійснювати нормування з витрачається рідини
  • Отримати своєчасний сигнал і запобігти ситуацію з розкраданням бензину
  • У режимі онлайн здійснювати контроль і оптимізацію пального
  • Контроль обсягів заправок і зливів

Витратоміри палива встановлюються в паливну частина системи транспортного засобу. Вони дуже компактні і легко монтуються, без впровадження додаткового обладнання. Час монтажу в середньому займає близько години.

Водії транспортного засобу ніяк не можуть вплинути на показання, які надає лічильник витрати палива. На нього не впливають магніти або будь-які інші методи, які призводять до збою показань. В тих місцях де паливопровід приєднується, він пломбується спеціальними номерними пломбами, за рахунок яких варіант втручання сторонніх осіб виключається.

Лічильники палива на відміну від датчиків дозволяють визначити кількість витраченої рідини в літрах. Також вони показують точну кількість бензину, яке вжив двигун за вказаний відрізок часу.

Відмінності лічильника від датчика

За рахунок різновидів витратомірів палива можна проводити більш точні виміри рідин місткістю до 30 000 л/год, з різним діапазоном температур і в'язкості. Дані будуть передаватися на прилади моніторингової системи або їх можна буде побачити безпосередньо в лічильнику.

Щоб вибрати лічильник, потрібно знати щільність (в'язкість) вимірюваної рідини, середню величину об'ємного споживання і необхідну точність вимірювань, швидкість патока насосного обладнання. Зазвичай для вимірювання потоку нафтопродуктів досить найпростіших механічних лічильників для дизельних рідин, бензину або гасу.

Для того щоб отримати більш точний контроль споживання пального, ми рекомендуємо використовувати лічильники палива серії LS, OGM, Дарконт, TECH FLOW (дивіться нижче). З їх допомогою ви зможете виявити несанкціонований споживання паливно мастильних матеріалів водієм і вчасно відреагувати на ситуацію.

Застосування лічильників витрати палива дозволять підприємству отримати об'єктивну інформацію про час роботи машин, вести постійний контроль реального споживання пального.

Компанія GPS-GROUP в місті Хмельницький та Хмельницької області виробляє установку лічильників витрати палива по хорошому співвідношенню ціни і якості. Для того щоб купити витратомір палива для автомобіля вам потрібно звернутися до нашого менеджера. Зателефонуйте за вказаним телефоном: (0382) 72-55-10 або мобільний (050) 436-15-16 і наш менеджер Олександр відповість на всі ваші запитання.