Витратоміри серії Дарконт з обертовим поршнем

2000

Доставка:
Оплата:
Гарантія:
  • 1 рік (на усі товари)

Багатоімпульсний витратомір - це високоточний механізм, що працює на волюметричному принципі вимірювання (за допомогою підрахунку кількості стандартних обсягів) і використовує для вимірювання кільцевої поршень.

застосування витратомірів рідини серії МР:

Витратоміри рідини застосовуються для організації контролю витрати таких рідин як: дизельне паливо; Бензин; гас; Моторні, гідравлічні, індустріальні та трансмісійні масла; Мазут; парафін; ПАР; Палатинол( BASF); поліефір; водні розчини кислот і спиртів; рослинна олія; Масло какао; тварини вершки; Жир; фарба та інші види рідин!

Витратоміри палива здатні без додаткового обладнання повністю організувати контроль за витратою палива, а також інших рідин.

Крім того, існує спеціальна серія багатоімпульсних витратомірів SAP, призначених для вимірювання агресивних кислот та інших небезпечних хімічних речовин, які взаємодіють з металами.Для водних розчинів і хімічних речовин використовуються корпуси з нержавіючої сталі (316SS) для палива і мастил алюмінієві.

Рухомою частиною є тільки кільцевий поршень з вбудованим потужним магнітом. Вимірює і реєструє частини приладу розділені і відлік проводиться за допомогою магніточутливих елементів в реєструючої частини.

Витратомір можна монтувати в будь-якому положенні. Не вимагає прямих ділянок трубопроводу перед і після витратоміра, нечутливий до турбулентних потоків.

Застосування фільтрів є обов'язковим; розмір комірки, залежно від моделей, становить від 150 до 500 мікрон.

Витратоміри даної серії забезпечені в штатній комплектації як герконовим датчиком, так і NPN – датчиком (з відкритим колектором) положення поршня. У них реалізована опціонально "квадратурне вимірювання" тобто можливість одночасного підрахунку прямого і зворотного потоку через витратомір з видачею сигналів на відповідні виходи лічильників.

           
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.