Датчики рівня палива

Датчики рівня палива

3420 ₴

2920 ₴

3300 ₴

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

Датчик рівня палива - прилад, призначений для обчислення кількості витраченого палива в ємності автомобіля.

Датчик палива дає змогу читати, відстежувати за фактом місця заправок або зливів бензину. Програмне забезпечення "Навігатор" вивантажує звіти витраченого пального за конкретно зазначений часовий проміжок.

Під різновиди датчиків рівня палива

На практиці ми переконалися, частіше клієнти впроваджують потенціометричний датчик палива.

В датчику можна виділити такі якості - дешева вартість, простота в експлуатації, легкий по вазі. Погані сторони - рухомий контакти, які з часом потрібно замінити.

датчик рівня палива

Потенціометричні датчики палива поділяються:

потенціометр

Датчик рівня палива має велику чутливість до поплавка. Матеріал, застосовуваний у виробництві датчиків – пінопласт, він як пушинка.

Важільні датчики палива.

В датчиках важіль виготовлений з міцного металу. Він нерухомо сцепливаеться з курсором, а також потенціометром.

Потенціометр служить для подачі електрики і вироблення струму. Цей датчик палива ми встановлюємо на будь-яку пересувну спецтехніку.

Циліндричний датчик рівня бензину.

Датчики рівня палива зовні виглядають як трубки відповідають за рух поплавця коли пересувається автомобіль. Плюси такого датчика рівня – якісне і чітке функціонування.

Мінуси - агресивне середовище. Середовище має великий вплив функціонування, знос контактів. Що ж робити? Купуйте датчики рівня палива, які без maps контактів.

Вони включають закритий надчуттєвий компонент, який не вступає в зв'язок з пальним. Поплавок вільно переміщатися по всіх ємності за рахунок щільної зв'язки важеля, магніту.

циліндричний датчик палива

Нюанси датчика рівня палива

Встановлюються датчики палива на ємність різних розмірів, а також на ємності, що працюють на дизельному двигуні. Панель чітко відображає рівень і залишок пального. Бувають різні ємності, кожна розрізняється за своєю формою. Спочатку краще знати розмір бака, від цього показника залежить рівень палива.

Після проведення всіх робіт і впевнившись що датчик стоїть у транспортному засобі, йому потрібно дати час попрацювати. Варто спочатку звернути свою увагу на панель, перше вона показує повний бак бензину, але потім рівень опускається.

установка датчика

Аналоговий висновок в датчику міряє напруга потенціометра. В нинішній час практично не вживаються, тому що показують багато неточностей.

Цифровий висновок в датчику за необхідністю пере перетворює аналоговий сигнал, виправить неточності в даних. Датчики витрати палива дають правильні відомості про рівень пального. Неточність в датчику є, коли виміряти пальне фізично.

Купити датчики рівня палива

Телефонуйте за номерами (0382) 72-55-10, (050) 436-15-16 – Олександр і ми допоможемо придбати, встановити датчик витрати палива.