Турбінні витратоміри рідин серії Дарконт

2000

Доставка:
Оплата:
Гарантія:
  • 1 рік (на усі товари)

ТУРБОПУЛЬС - це високоточні турбінні витратоміри, що використовуються для вимірювання потоку малов'язких рідин.

ТУРБОПУЛЬС складаються з спіралевидного ротора, встановленого в двох підшипниках з карбіду вольфраму. Матеріал ротора & ndash; феритна нержавіюча сталь. Ротор і проходить через нього вимірюваний обсяг рідини знаходяться в корпусі з немагнітної сталі.

Датчик імпульсів містить постійний магніт, змонтований поруч з лопатями ротора таким чином, що обертання ротора змінює Магнітний опір ланцюга і ці зміни викликають коливання напруги в котушці, частота яких пропорційна швидкості ротора і отже пропорційна об'ємній витраті.

В стандартній комплектації поставляється з частотним виходом (Mv прямокутні імпульси) або передпідсиленим квадратурним виходом (4 і 20 mA імпульси), мають гніздо або розподільну коробку для підключення. Опціонально комплектуються суматорами BT, RT або EB дозаторами.

Специфікація

приєднувальні розміри 15 моделей від 15 до 500 мм (від 1/2 до20дюймів)
типи приєднання BSP (Британська трубна конічна різьба) іліnpt (нормальна трубна різьба) до 50 мм (2 дюйми, DN50) всі розміри фланців для ANSI або DIN виготовляються з вуглецевої сталі, 304 або 316 нержавіючої сталі, інші типи фланців виготовляються на замовлення
Номінальний Діапазон вимірювання * 0,11~1,1 м3/год до 700~7000 м3/год. Для незмазуючих рідин максимальні значення повинні бути зменшені на 25%
робочий діапазон в'язкості рекомендується не більше 10 сСт для збереження лінійності характеристик
лінійність ±0,5% при діапазоні зміни витрати більш ніж на 10: 1 в стандартному виконанні; ±0,15% для діапазону менше 10 :1 & ndash; -опціонально, для розмірів від 100 мм (4 дюйма, DN100)
повторюваність ±0,02 до ±0,05% для стійкого потоку
робочий температурний діапазон -50°C ~ 120°C в стандартному виконанні, опціонально-до 240°C
Максимальний тиск для виконання з різьбовим приєднанням & ndash; до 250 бар, фланцеві витратоміри – згідно специфікації на фланці
падіння тиску на витратомірі близько 0,28 Бар при максимальному потоці і в'язкості 1 сСт)
Матеріал корпусу Стандартно & ndash; нержавіюча сталь 304, опціонально & ndash; нержавіюча сталь 316
Матеріал ротора ANSI 431 або SS 430/410 для роторів, виготовлених литтям
Матеріал опор підшипника Стандартно – нержавіюча сталь 304, опціонально - нержавіюча сталь 316
Підшипники Втулка з карбіду вольфраму
вихід Магнітоіндуктивний датчик (20mv p/p мінімум), передача сигналу – до 50 м
Передпідсилений вихідний сигнал двопровідної 4~20 mA імпульс струму, передача сигналу & ndash; до 3000 м

Застосування витратомірів рідини серії ТУРБОПУЛЬС:

Витратоміри рідини застосовуються для організації контролю витрати таких рідин як: дизельне паливо; Бензин; гас; Моторні, гідравлічні, індустріальні та трансмісійні масла; Мазут; парафін; ПАР; Палатинол (BASF); поліефір; водні розчини кислот і спиртів; рослинна олія; Масло какао; тварини вершки; Жир; фарба та інші види рідин.

Витратоміри палива здатні без додаткового обладнання повністю організувати контроль за витратою палива, а також інших рідин.

           
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.