Вимірювач об'єму до 90 л. / хв

2000

Доставка:
Оплата:
Гарантія:
  • 1 рік (на усі товари)

Вимірювач об'єму (лічильник-витратомір)перетворює пройдену кількість палива в кут повороту вихідного валу.Вимірювач об'єму має чотирьох-поршневу систему з графітофторопластовими манжетами & ndash; що робить даний прилад високоточним – з дуже маленькою похибкою вимірювання менше 0,2%. Також є додаткова открытаяодносторонняярегулировка & ndash; яка дозволяє зменшити похибку вимірювання .На вихідному валу встановлена плата з імпульсним виходом.

ТЕХНІЧНІ характеристики:

мінімальна продуктивність, л/хв

Максимальна продуктивність, л/хв

Габаритні розміри, див.

Найменування показникаM-60M-90
швидкість видачі палива, літр / оборот0,50,5
Клас точності0,20,2
похибка при повторному випробуванні, не більше %± 0,05± 0,05
крок регулювання похибки, % 0,0250,025
55
9090
робочий тиск, МПа0,12-0,30,12-0,3
50×28×3550×28×30

Вимірювач об'єму (лічильник-витратомір) серії М & ndash; застосовуються в комерційних колонках АЗС & ndash; для контролю роздачі, перекачування, заправки палива. Також вимірювач об'єму використовується для обліку/контролю видачі палива з бензовозів, автоцистерн, ємностей, Євро кубів, бочок і т.д., прітарірованіі (таріровке) паливних баків/ємностей.

Для відображення інформації по витраті, заправці палива, видачі з бензовозу – використовуються вторинні прилади (виносні дисплеї), GPS-трекери. Суматор серії ФС, який можливо підключити до вимірювача об'єму серії М – відображає обнуляємий і накопичувальний витрата палива, а також передає дані на GPS-трекер. Вимірювач об'єму серії М & ndash; також використовується в автоматичних модулях видачі/заправці палива, завдяки мінімальній похибці вимірювання (до 0,2%) точність такого модуля дуже висока.

Враховуючи конструкцію роботи Вимірювачі об'єму серії М & ndash; є об'ємними витратомірами, тому зміна температури рідини не впливає на точність вимірювання, це дозволяє використовувати дані моделі цілий рік для різних типів палива.

           
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.