Витратоміри палива TSM-F

2000

Доставка:
Оплата:
Гарантія:
  • 1 рік (на усі товари)

Лічильник-витратомір палива і рідин «TSM-F» - прецизійний витратомір витіснювального типу, що містить в собі два овальних ротора (лічильник рідини з овальними шестернями). Витратомір має цифровий дисплей на якому відображається обнуляємий і загальний витрата рідини.

Принцип вимірювання: дві шестерні овальної форми, обертаючись під напором потоку рідини і перебуваючи в зачепленні, пропускають при кожному обороті певний точний обсяг рідини.

Простота і надійність конструкції дозволяє використовувати ці витратоміри рідин для точного вимірювання кількості: дизельного (пічного) палива, соняшникової олії, моторного масла, трансмісійних масел; масло какао; тваринні вершки; жир а також інших в'язких рідин, по відношенню до яких матеріали, з якого виготовлений витратомір, стійкі.

Витратомір палива і рідин вимірює рідину як самопливом так і під тиском.

витратомір палива і рідин TSM-F призначений для внутрішньогосподарського обліку!!!

ТЕХНІЧНІ характеристики:

  • Діапазон вимірювання – 10-60 л./хв;
  • Робочий тиск (макс) - 70 Bar;
  • Робоча температура & ndash; від -10 +50С;
  • точність + / - 1,0%;
  • приєднувальні розміри & ndash; різьбове BSPF 1/2 "

Витратомір рідини має можливість калібрування.

Застосування витратомірів TSM-F:

Витратоміри палива і рідин TSM-Fс електронним дисплеєм легко встановлюються на котли, пальники, Підігрівачі, форсунки, котельні, роздавальні ємності, міні АЗС, промислових лініях подачі рослинного, соняшникової, моторних масел.

Також витратоміри палива використовуються для контролю заправки дизельним паливом або бензином автомобілі, техніку, тепловози, річкових і морських суднах, буксирах.
Витратоміри палива здатні без додаткового обладнання повністю організувати контроль за витратою дизельного палива.

           
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.