Витратоміри палива серії OGM-E

2000

Доставка:
Оплата:
Гарантія:
  • 1 рік (на усі товари)

Витратоміри палива і рідин серії OGM прецизійний витратомір витіснювального типу, що містить в собі два овальних ротора (лічильник рідини з овальними шестернями).

Принцип вимірювання: дві шестерні овальної форми, обертаючись під напором потоку рідини і перебуваючи в зачепленні, пропускають при кожному обороті певний точний обсяг рідини. Обертання шестерень передаються або в рахунковий механізм, або на датчик Ріда (геркон).

переваги даного способу & ndash; висока точність вимірювання і розподілу більшості чистих рідин незалежно від їх електропровідності. Ця технологія не пред'являє особливих вимог до профілю трубопроводів і довжинах прямих ділянок до і після витратоміра палива.

Простота і надійність конструкції дозволяє використовувати ці витратоміри рідин для точного вимірювання кількості: дизельного (пічного) палива, гасу, бензину, моторних, гідравлічних, індустріальних і трансмісійних масел; водні розчини кислот і спиртів; рослинне масло; масло какао; тварини вершки; жир; фарби а також інших в'язких рідин, по відношенню до яких матеріали, з якого виготовлений витратомір, стійкі.

Витратомір палива і рідин вимірює рідину як самопливом так і під тиском.

Витратомір палива і рідин OGM призначений для внутрішньогосподарського обліку!!!

Витратомір палива OGM має особливості:

  • компактність і простота роботи;
  • висока точність вимірювання (максимальна похибка ±0,5%);
  • не вимагають формування потоку рідини;
  • не вимагають додаткового обладнання;
  • міцний алюмінієвий корпус;
  • ротори з нержавіючої сталі;
  • легкість монтажу та експлуатації;
  • Максимальна комплектація від Постачальника.

Використання овальних шестерень в зчитувальному пристрої витратоміра палива і рідин забезпечує високу точність вимірювань в широкому діапазоні в'язкості перекачується продукту. Витратоміри рідин OGM можна встановлювати як горизонтально, так і вертикально.

Витратоміри палива за способом подання даних мають 3 модифікації & ndash; з механічним реєстратором ,з імпульсним виходом (два виходи!) або цифровим дисплеєм. Механічний реєстратор має два цифрових табло: 4-х розрядне обнуляемое і 6-ти розрядне необнуляемое.

Відмінною особливістю витратоміра ОГМ-Е є LCD екран. На дисплеї відображається вимірювання в одній з п'яти можливих одиниць: літр, кг, м.куб, галон, US галон. Для підвищення точності показань в процесі експлуатації можна самостійно виконати так звану калібрування приладу без залучення дорогих вимірювальних лабораторій.

Для точного вимірювання масової витрати є можливість обліку щільності робочої рідини з точністю до третього знака. За мізерну ціну ми отримуємо можливість вимірювання масової витрати.

Так чи завжди потрібен коріолісовий Масовий витратомір з його непомірною ціною? Поява лічильників серії OGM-E говорить про зворотне!

Характеристики / МодельOGM-Е-25OGM-Е-40OGM-Е-50
Номінальний розмір, дюйм1″1.5″2″
вимірювана Витрата, л/хв20-20025-25030-300
точність, % 0,50,50,5
повторюваність, %0,030,030,03
Максимальна в'язкість, сР100010001000
Максимальний робочий тиск, bar341818

В'язкість вимірюваного середовища, мПа * с (мм2/с): 0,45 ÷ 250 (0,5 ÷ 300)

Температура вимірюваного середовища, 0C: -40 ÷120

Температура навколишнього середовища, 0C: -40 ÷ 70

Застосування витратомірів OGM:

Витратоміри палива і рідин OGM легко встановлюються на бензовози, АЗС, цистерни, станції переливу, станції перекачування, бункеруванні палива, роздачі палива, дозаторах палива/рідин, промислових лініях подачі рідин, парафіну, індустріальних масел, соняшникових масел.

Також витратоміри палива використовуються для контролю палива на тепловозах, рухомих складах, річкових і морських судах, буксирах.

Дуже успішно витратоміри дизельного палива легко встановлюються на рідко паливних пальниках і форсунках типу при великих обсягах споживань палива.

Витратоміри палива здатні без додаткового обладнання повністю організувати контроль за витратою палива на будь-яких дизельних і бензинових агрегатах.

           
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.